Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT] Audi 1.8T+Stage Progress/Kw v1/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Witam Klubowiczów i Klubowiczki ! :hi:

Przedstawiam swoje maleństwo i zarazem oczko w głowie:

:banan: A4 B5 1.8T 150 KM 2001r :banan:

Kod lakieru: LY7W

SILNIK: AWT


Samochód sprowadzony do polski w 2007r przez poprzednią właścicielkę która dbała w miarę o silnik lecz niestety nie miała szczęścia do tego samochodu przez kilka lat posiadania. Autko kupiłem głównie ze względu na silnik i korzystną cenę. Wpadło mi w oko i nie mogłem pozostać obojętny gdy samo wołało o pomoc. Auto w moich rękach trochę odżyje bo wiążę z nim poważne plany. Jest to moje 2 audi a 7 auto w moim posiadaniu. Wcześniej posiadałem takie o to wozidło:

10946174_692898070827607_1852763976_o_jp10494971_717920921602996_231591505444058

I mój nowy dupowóz zaraz po zakupie styczeń 2015 :

7137046547347221med.jpge921c2b30c2e315amed.jpg74e44e0d921b8014med.jpg83605c657b494e06med.jpg

Planów jest cała lista ale powoli dojdziemy do celu, a więc:

- Wywalenie listw na dole drzwi prawa i lewa strona

- lakierowanie całego auta i przywrócenie go do stanu oryginalnego

- zderzak S4 bądź RS4 przód

- S4 na tył

- Grill ori S4

- Gwint

- Felgi 18 marzą mi się od touarega ale wyjdzie w praniu

- ściema lekko lamp na tyle

- Lotka na klape

- i pewnie sporo innych rzeczy o których będę pisał na bieżąco

- system bose bądź tuba montowana w bok bagaja z zabudową

- Skórzane kubły

- Przelot, wywalenie kata + wydech końcowy

- podniesienie mocy do 280KM

- 2 din

- malowanie konsoli w czarny połysk

- dekory w kolor auta bądź okleina aluminium

- kiera S4

- Pełny fis

BYŁO CIĘŻKO DOPROWADZIĆ TO DO PERFEKCJI WIELE NERW I NIEPRZESPANYCH NOCY :facepalm:

Auto odebrane od lakiernika w prezencie dostało full serie: :grin:

- Nowy lakier

- Nowy zderzak ORI+halogeny

- Lusterka w kolor auta

- Listwy dolne drzwi OUT

- Zderzak na tyle

STAN OBECNY

d38e198aa6658bd0med.jpg

9654d156ffca670dmed.jpg2bf37cb5c43a87afmed.jpg

335be5830bdb3129med.jpgec05da72d91f96cemed.jpgcb0455dd6979fc8dmed.jpgdeb469b1b6547112med.jpgbf17f764f4ad1776med.jpg

PARĘ PROPSÓW JAK TO BYŁO ZANIM FULL OPCJE SIĘ WRÓCIŁO... :whistling::whistling:

10960943_699507823499965_1922506552_o_jp]10967188_699507830166631_235104833_o_jpg10964702_699507433500004_1687445900_o_jp10960938_699507576833323_1532087830_o_jp10966858_426528454171577_945477489_n_jpg10965791_426528444171578_106518544_n_jpg10967671_426528534171569_1425079750_n_jp10962120_426528474171575_1448611631_n_jp10997188_427952984029124_1949658594_n_jp]10957211_427952994029123_860063513_n_jpg10470166_422815411204971_69832693245790210854330_422815444538301_139405015788785

Reszta fot dodawana na bieżąco w wątku. :D

Edytowane przez KeteO

Opublikowano

Brat czekamy wiosny i działamy :banan::banan:

Opublikowano
  • Autor

Do wiosny jeszcze daleko więc parę gratów się uzbiera :decayed:

Opublikowano

no trochu poobijany był :) pilnuj lakierka to będzie dobrze :)

Opublikowano

Wrzuc foty jak juz ci ja polakieruje

Opublikowano
  • Autor

Co do lakiernika to jestem pewny,że będzie dobrze ponieważ to ojciec kumpla i często jestem jego gościem i widziałem sporo aut robionych w jego wykonaniu. Wiem to ciężki kolor by nie było odcieni. Ale jestem dobrej myśli,że wyjdzie zacnie.

Opublikowano

Powodzonka dawid, chęci masz a to najważniejsze

Opublikowano

No to czekam do wiosny i spot :) bym mógł zobaczyć twój nowy nabytek ;)

Opublikowano

No autko trochę zaniedbane od zewnątrz ale widać że szybka doprowadzisz ją do ładu i składu wiec powodzenia w dalszych modach ;)

Opublikowano
  • Autor

Za 2 tygodnie będę miał z powrotem ładnie dopieszczone przez lakiernika :)


Rozkręcamy swoją własną stronę na fb kto może niech lajkuje. Będziemy wstawiali swoje auta i postępy naszych projektów.

https://www.facebook.com/workendstreet

Opublikowano

moja lala tez dzis odprowadzona do lakiernika:D

Opublikowano
  • Autor

Na razie niestety nie ma się czym pochwalić i czego udokumentować ale po odbiorze będą fotki. Jak na razie zamówione ramki klubowe, ledy pod rejestracje, wąż od odmy wszystko przyjdzie na dniach :)

Opublikowano

skad wziales ramki klubowe?:)

Opublikowano

Z forum ;)

Opublikowano

dzieki.nie wiedzialem ze taki bajer mamy :D kupuje

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bajerów jest dużo więcej bo masz też inne gadżety. Nie ma problemu :)

Edytowane przez KeteO

Opublikowano

:jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
  • Autor

Auto przywrócone do pełnej serii. Najgorsza robota odwalona lecz łatwo nie było.. Nie wiem jak można tak zaniedbać auto ale o nową ślicznotkę i jej nowe potrzeby jakim są mody trzeba zadbać. Foty w wątku. :decayed::decayed:

Edytowane przez KeteO

Opublikowano

no teraz po lakierze audi wygląda bardzo ładnie a te dekory to czym robione

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.