Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Naprawa skrzyni manualnej


AdamA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od kupna samochodu tj. od maja tego roku mam problem z moją skrzynią.

Auto ma zrobione 185 tyś.km.

Szukam dobrego i niekoniecznie najtańszego fachowca w 100% wiedzącego co z czym i jak...

Wskazana lokalizacja to Warmińsko-Mazurskie.

Wdzięczny bym był kolegom za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna... Myślę, że 185tyś. to jest już małe co nieco.

Diesel ma wysoki moment obrotowy już od startu (max. 310Nm, 130KM), więc na chłopski rozum większym obciążeniom podlegają podzespoły.Przy zmianie biegów lekko zgrzyta 2ka i 3ka.Niewiele, ale denerwuje.Myślę, że synchronizatory, może koło przesuwne i piasta, jakieś łożyska.

Mogą być wytarte.Wymieniłem sam mosiężny pierścień synchronizatora, ale nie pomogło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO. Nie szukaj mechanika, tylko uzywki w dobrej cenie z jakas gwarancja. Skrzynie biegów bardzo ciezko dobrze naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniej wyjdzie jak znajdziesz skrzynie bo za samo wyciagniecie skrzynie biora od 150 zl do 250zl a pozniej powiedza tego sie nieda zrobic albo nie oplaca i kasa w plecy wiem to z doswiadczenia tyle ze nie z a4 [br]Dopisany: 08 Październik 2008, 10:09_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item448741537_audi_a4_b6_130_km_2001_2004_skrzynia_biegow.html

[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 10:12_________________________________________________jak bedziesz szukal skrzyni to daj znac moze cos sie uda zalatwic w dobrej kasie i z jakols gwarancja rozruchowa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...