Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy dziwny strzał i gasnie auto


Annddii1

Rekomendowane odpowiedzi

Audi a4b6 AWX Witam koledzy czy moze spotkał sie ktoś z czymś takim. Po dłuższym postoju auta szczególnie w mroźne dni po odpaleni i próbie ruszenia auto wogole nie ma mocy trzeba ruszac na tak zwanym pół sprzegle i dużo gazu. Przy o statniej takiej sytuacji Gdy juz troche sie rozpedziło i chciałem wbić mu 2bieg był tylko głosny strzał i auto zgasło.. Gdy próbowałem auto odpalic odpalił tylko pracował nie równo jak by na 3gary tylko dopiero za 3 odpaleniem załapał normalnie i ruszył juz normalnie ale z rury wydobyło sie dużo czarnego dymu pózniej troszke niebieskiego. co to może byc??


????

Edytowane przez Annddii1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz vaga zobacz czy nie ma błędów w silniku, następnie zrób logi statyczne czyli na biegu jałowym przy rozgrzanym silniku. Narazie zrób loga grupy 4,13,18,23. Gdybys nie wiedział logi robi sie pojedynczo a nie 3 grupy na raz.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze o grupie 11 w BS jak zrobić logi przeczytasz w dziale diagnostyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam robiłem logi i z logów wszystko wyszło oki rozrząd mam ustawiony na 0,0 delikanie skacze na 0,5. pompowtryski ok. Ale podłączyłem z ciekawośći jeszcze wakuometr pod pompe vacum i zauważyłem ze na początku leci powyżej 0.8bar ale po chwili jazdy i hamowaniu spada mi podciśnienie nawet na 0.4 bar i na wolnych obrotach ma problem z do pompowaniem na 0.8 znowu. Pompa raczej do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklej te logi statyczne i zrob dodatkowo dynamiczne, zobaczymy czy z turbem i przepływka wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i na wolnych obrotach ma problem z do pompowaniem na 0.8 znowu. Pompa raczej do wymiany?

Sprawdź czy króciec podciśnienia nie ma luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...