Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant by Giniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i wpadła nareszcie kiera trójramienna z A6 C5 dzięki prezesik18:hi:

kiera_zpsrblnzvye.jpg

w garażu czekają jeszcze listwy progowe z lifta i prawy próg z S4 który czeka na pare...:facepalm: oby lewy znalazł się do wiosny i będzie można brać się za montaż:wink:

Edytowane przez Giniu

Opublikowano

Kolego kratki z lifta są P&P ? Te przewody się gdzieś wpina czy po prostu doprowadzić plus z czegoś i mase złapać na dokupionym kablu ?

Opublikowano

Działamy, działamy :D

Opublikowano
  • Autor

Są P&P, a gdzie przewody podłączyć to pytaj prezesik18 , on mi podłączył[emoji12]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Na pokładzie zawitał Bi-Xenon w ori Valeo:banan:

20170413_182059_zpszkg0ypfj.jpg

listwy progowe przygotowane do montażu;)

20170419_154840_zpsw3beaduy.jpg

kompletuje już co niektóre elementy do malowania - tylny zderzak S4 lift już czeka:D wymiana poszyć prawych drzwi przednich (mam;)) i tylnych, progi S4 (brak lewego:facepalm:)

20170419_154802_zpskcynw1k8.jpg

Opublikowano

musisz mnie przewieść kiedyś nocą i pokazać jak świeci to :D

Opublikowano

ladne autko lakier tak jak u mnie :)

proponuje kierunki boczne dymione o ile nie planujesz zmienić błotników na liftowe lub od esy :P

Opublikowano

Widzę kolega z moich okolic. Fajnie sobie dlubiesz. Powoli do celu. Obniżenie by się przydało. 

Opublikowano
  • Autor

No powoli się działa;) na ile fundusze pozwolą:decayed: zanim się coś zrobi to kolejne plany wpadają...:D 

Najpierw chcę blacharsko ją poprawić a do końca czerwca postanowiłem sobie że musi pójść w dółB) zastanawiam się na kitem Eibacha -35 tył/-45 przód

A dzisiaj wpadł kolejny fant:banan:

20170420_192949_zpsvtsqpdls.jpg

W przyszłym tygodniu rezanko:naughty:

Opublikowano

kupisz kita, pojeździsz, a potem sprzedaż i kupisz gwint ;) każdy Ci to powie

kup od razu gwint :P

Opublikowano
  • Autor
kupisz kita, pojeździsz, a potem sprzedaż i kupisz gwint [emoji6] każdy Ci to powie
kup od razu gwint [emoji14]

Szczerze to zaczynam się nad tym zastanawiać[emoji12] tylko nie wiem czy finansowo to udźwigne w tym roku...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio brakło czasu żeby tu zaglądnąć a przy aucie trochę pogrzebałem:wink:

Zabrałem się za montaż sprysków:banan:

Do wymiany poszedł stary zbiorniczek płynu

20170425_195611_zpsfyvocqow.jpg

na taki z miejscem na drugą pompkę:

20170425_195624_zpsd0sphtgc.jpg

Żeby przenieść ori pompkę niżej musiałem dokupić przedłużki wężyków

Do tego doleciał czujnik poziomu płynu

20170427_162007_zpspcwdhshy.jpg

Do zamontowania samych sprysków zaopatrzyłem się w Brico:decayed:

Z otworami trafiłem na ori miejsce

20170425_162927_zpswojlwb9x.jpg

i dalej już poleciało

20170425_172234_zpsyejb0qxg.jpg

 

20170425_175334_zpsl0iasijg.jpg

20170425_175341_zpsh0e4cdev.jpg

20170425_181641_zpsq3ahyjdl.jpg

20170425_181626_zpszjqgsw16.jpg

20170425_162941_zpsjdehb0go.jpg

No i efekt końcowy

20170429_101033_zpskb7mk4hm.jpg

Wiązka od pompki i czujnika poziomu przeciągnięta, tylko zabrakło czasu na podłączenie:facepalm: tym bardziej że ja się w to nie bawie:P

W weekend dostałem zaciski przednie z A6 C5 ATE pod tarcze 288 ale nie wiem czy nie lepiej poczekać i nabyć komplet 312:naughty:

Opublikowano

Wygląda lepiej ale o ile nie znajdziesz w normalnych pieniadzach to sie nie opłaca lepiej swap lub po prostu wydać na coś innego ;) PS: Mógłbyś mi napisać na pw co dokładnie i ile kupiłeś i jak to podłączyć ? I +/- jakie koszta.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakiś czas temu wpadły grzane kubełki:) dużo lepiej i wygodniej się jeździ;)

20170525_183403_zpso0pcltsq.jpg

Wpadła także dokładka PDC z ori instalacją:banan:

20170601_203256_zpsqetvncjk.jpg

 

W garażu leży jeszcze prawe duże lusterko grzane i elektrycznie składane:wink:, teraz szukam lewego do pary i obudowy lecą do chromowania:)

Edytowane przez Giniu
Aktualizacja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.