Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podsufitka z polifta z ambiente do przedlifta


Misieka4b5v6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Chciałabym założyć u siebie podsufitke z lampkami z tylu i ambiente z przodu . I tu was proszę o pomoc , czy robił ktos już takie coś ? Potrzeba jakies dodatkowe kable ciagnac pod ambiente czy jak? Bardzo proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robiłeś już tak kolego ? Bo ja nie mam bladego pojęcia skad, gdzie , jak ;) a chodzi mi głównie o doswietlenie z tyłu i ambiente . No i mam szyber . Myslisz ze nie bedzie z tym problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio z tym walczyłem. trochę kombinowania jest. ale kuzyn elektronik się uporał, chociaż też trochę czasu to mu zajęło, W przedlifcie do przedniej lampki bez szyberdachu idą 3 kabelki, a w polifcie jest chyba 7, lub osiem kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale osiem razem z tylem kolego tak ? Prosilbym Cie o jakies wskazowki . Bo chcialbym doswietlic tyl i ambiente z przodu przy lampce ;) Ty zakladales z przodu tez ambiente ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. zakładałem ambiente. w avancie masz 3 lampki. środkowa jest połączona z przednią, a do tylnej nad bagażnikiem jest osobne zasilanie. do tylnej muszę pociągnąć dodatkowy kabel, żeby przełącznik podświetlić. w przedniej i środkowej podświetlenie przycisków i diód mam podłączone pod światła. a reszta jest z tych kabli co były do ori lampki. Z tym, że ja podsufitkę kupiłem z wiążką i kostką, ale w polifcie jest inna kostka. podejdę później do samochodu i postaram się zrobić rozpiskę jakąś, to wieczorkiem napiszę.


Tu Masz jako taką rozpiskę. jak mam zrobione:

szaroniebieski to jest + od diód i podświetlenia przycisków ja podpinałem pod postojówki zaraz przy pająku

czrwonożółty - czarny

brązowobiały - czarnozielony

brązowy - czrnobiały

czarny, czarnozielony, czarnobiały - wiązka w samochodzie

reszta kabli chyba nie jest podpięta przynajmniej u mnie. bo w lampce mam jeszcze kontrolkę poduchy pasażera i jakiś mikrofon lub głośniczek albo coś innego. do tego idą dwa kable razem w takiej grubej osłonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci kolego !;) w takim razie moze cos wymodze . Jak nie to Cie pomecze na PW . Dodam jeszcze ze ja mam sedana z szybrem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeże kotleta panowie uporalem się już z podsufitka kupiłem szyber z polifta i tu się zaczynają schody jak to podłączyć silniczek szyberdachu webasto jak mam zrobić z 4 przewodów 6 .

Proszę o pomoc ktoś coś wie wszystkie wskazówki są mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...