Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI


MariuszN

Rekomendowane odpowiedzi

hehe :-)Poczytaj sobie w dziale tuning optyczny o zarowkach tam chlopcy fajne polecają i nie drogie.Wiadomo jak to z zarówkami jest.Ja miałem zamiar kupic osram cool blue intense za 52 zl dwie sztuki w sumie dwie paczki do obu lamp za 100 zł,ale za to wolę wziąść 10 po 10 zł i zapasowki.Czy drozsze wytrzymają dłużej nie masz żadnej gwarancji :-)Tamte mają fajną jasną barwę i dają dobrze radę na drodze.No wlasnie tam wyczytałem ze te osramki co masz to nie posiadają homologacji:-)intense mają i te tańsze również:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jakie zarowki dobrze kupic zeby fajnie swiecilo?? gdzie o tym poczytyales?? podeslij linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukałem żarówek z barwą minimum 5000 K, żeby podchodziły delikatnie pod niebieski i znalazłem tylko te OSRAMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest link do tematu :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249690-zarowki-h7-swiecace-na-bialo-efekt-xenon/page-2

A tutaj żarówki z tematu :

http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-OPT-H7-55W-Super-White-PX26d-Efekt-Ksenon/214

albo troszkę droższe:

http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zarowki-X-Xenon-Look-H7-12-Volt-55W/456

Te za 10 zł dobrze się sprawdzają i fajna biała barwa jest.Pisze nawet że są to odpowiedniki osram cool blue intense.

http://allegro.pl/h7-cool-blue-intense-4200k-homologacja-osram-i5006710437.html

W tym temacie jest zdjęcie jak świecą bo ktoś wrzucał,według mnie świetnie wyglądają.

W mojej opinii nie ma sensu płacić 52 zł za dwie a tu masz za tą cenę 5 żarówek :) Przepali ci się i znowu kupować komplet za 50 zł. A czas aż szlak trafi tą czy tamtą jest bliżej nieokreślony :)

Bo osram night breaker . bardzo dobrze oświetlają drogę ale barwa jest bardziej żółtawa a te co kolega wyżej wkleił to bez homologacji :)

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak świecą OSRAMy które zamontowałem i które są bez homologacji :/

8.jpg?screen9.jpg?screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się zrobić takie fotki

12.jpg?screen

11.jpg?screen

10.jpg?screen

Edytowane przez MariuszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem :) Ja zamówiłem te zamienniki osram cool blue intense po 10 zł sztuka i zobaczymy jak się sprawdzą.Jak dostanę i założę to cyknę fotki :D Na postojówki wsadzę philips blue vision abo osram cool blue intense w5w.Tylko się zastanawiam co na halogeny wsadzić hmmmm.Zadam może banalne pytanie ale jak się dobrać do żarówek w b7?:)Trzeba po drodze coś odkręcać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w nocy/deszczu? bo kilku pisalo, ze nic nie widac..

W nocy świecą bardzo dobrze, w deszczu nie miałem jeszcze okazji ich przetestować.

Zadam może banalne pytanie ale jak się dobrać do żarówek w b7?:)Trzeba po drodze coś odkręcać?

Do świateł drogowych i mijania dostaniesz się bez problemu po otwarciu dekielków za lampami. Do zmiany żarówek w halogenach na pewno będzie zabawa z rozkręcaniem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzis 4 żarówki z tego linka co podawałem po 10 zł sztuka a te barany mi 2 wysłały :facepalm: Na paragonie pisze 4 a w opakowaniu tylko dwie.Nie wiem co za idiota nie potrafi do 4 liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak mi dwie dośle to założę i walnę fotki jak to wygląda:) Nie wiem jak szybko,bo jeśli nie dośle to procesy sądowe itd może za 2-3 miechy zrobię :grin: Do tego mam postojówki philips blue vision.Jak będę miał ,wrzucę w swoim temacie już bo tu zaraz koledze zrobimy temat z żarówkami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawałem na 1 stronie link do tematu kolegi i mail chyba tez. Ja osobiście nie pamietam bo brałem cały zestaw ponad rok temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na letnie felgi i oponki

16.jpg?screen

17.jpg?screen

Edytowane przez MariuszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak Tobie się jeździ na tych 18-tkach? Nie jest za twardy ? Zastanawiam się czy u siebie nie wrzucić 18-tki.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co założyłem 18-stki, przejechałem na nich dopiero 200 km i jazda była ok :) nie są za twarde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze widzę masz 225/40/18? Nie powinno być 235/40/18 ? Ja mam tak u siebie na wlepce. Co prawda twardość jest ok ale przy nawet delikatnych koleinach auto zaczyna się wyrywać :kwasny: Mam takie pytanie nie masz różnicy w wysokości auta między tyłem a a przodem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...