Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak podświetlenia


wujo1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z podświetleniem i raczej mam małe wątpliwości czy to wina diody , otórz mi w włączniku podświetla sie tylko ta kropka i ta żarówka jak przekręce zapłon , ale jak włącze podświetlenie to już przestają świecić , reszta ikonek również nie świeci , tylko jak włącze przeciwmgielne to świecą na zielono i pomarańczowo . Na dodatek brak również jest podświetlenia w przycisku ESP , i ikonek od tego schowka jak i uchwytu na kubek , a raczej to bylo podświetlane . Szukałem na forum i na google ale nie znalazłem niczego sensownego co może być za przyczyna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku ci się to nie świeciło ? włącznik świateł musisz oblukać następnie popatrz na bezpieczniki np. nr 14 oświetlenie wewnętrzne , sprawdz podłączenie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem samochód to mi już nie świeciło , bezpiecznik jest dobry , będę musiał na weekendzie chyba powyjmować i przyjrzeć się dokładnie temu

Edit

wyjąłem przycisk od esp i jakimś cudem wróciło podświetlenie przycisku i świecą się ikonki na czerwono od przeciwmgielnych nawet jak włącze światła , nie świeci jeszcze ta druga strona i podświetlenie schowka i uchwytu na kubek , w sobotę znów się pobawię tym .

Edytowane przez wujo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...