wujo1

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia wujo1

Reputacja

1. Monoblock nie kupowałeś z woj Łódzkiego ? bo miałem takie z wnękami pomalowanymi na czarno
  2. Witam Chce zakupić do siebie hak . Znalazłem tą aukcje http://allegro.pl/hak-holowniczy-audi-a4-b6-malysz-odpinany-i6187796448.html#thumb/4. Nie ma w tym zestawie modułu o którym się tutaj piszę , dzwoniłem do gościa jakiś czas temu i się o to pytałem , powiedział że on nie miał i wszystko działało widzę teraz dopisał to , o co pytałem . Brać go , powiedział że wszystko jest i można podłączać i niczego nie brakuje . A na temat haków do b6 jest trochę napisane ale i tak jestem w kropce , a nie chce mi się potem dokupywać .
  3. Panowie , nie będę zakałdał tematu , a mam szybkie pytanie jakie radio oryginalne kupić trzeba żeby grały też głośniki z tyłu , kupiłem samochód z Audi Concert 2 na CD działał tylko przód , ponieważ było to pod CAN a u mnie jest jeszcze stara instalacja bez CAN nie działało podświetlenie itp wyjąłem i zobaczyłem że mam fabrycznie podłączone tylne głośniki w brązowej kostce , podłączyłem jakieś CD sony i tył ładnie gra tak samo jak przód . Szukałem trochę po allegro ale wszystkie radia concert czy chorus CD/kaseta ma tylko na przód, a głośniki tył zasilania brak . Nie mam teraz zamiaru wymieniać głośników na aktywne , Subufera i wzmacniacza nie zauważyłem żebym miał
  4. wujo1

Brak podświetlenia

jak kupiłem samochód to mi już nie świeciło , bezpiecznik jest dobry , będę musiał na weekendzie chyba powyjmować i przyjrzeć się dokładnie temu Edit wyjąłem przycisk od esp i jakimś cudem wróciło podświetlenie przycisku i świecą się ikonki na czerwono od przeciwmgielnych nawet jak włącze światła , nie świeci jeszcze ta druga strona i podświetlenie schowka i uchwytu na kubek , w sobotę znów się pobawię tym .
  5. wujo1

Brak podświetlenia

Witam, mam mały problem z podświetleniem i raczej mam małe wątpliwości czy to wina diody , otórz mi w włączniku podświetla sie tylko ta kropka i ta żarówka jak przekręce zapłon , ale jak włącze podświetlenie to już przestają świecić , reszta ikonek również nie świeci , tylko jak włącze przeciwmgielne to świecą na zielono i pomarańczowo . Na dodatek brak również jest podświetlenia w przycisku ESP , i ikonek od tego schowka jak i uchwytu na kubek , a raczej to bylo podświetlane . Szukałem na forum i na google ale nie znalazłem niczego sensownego co może być za przyczyna .
  6. ok , już uzupełniłem , dzięki za naprowadzenie , przynajmniej wiem gdzie szukać Edit znalazłem problem , odpiąłem kostkę od pompy ABS co się okazało był wyrwany jeden pin w sterowniku i ktoś dosztukował z drutu , wyjąłem zapiąłem i zapaliłem, choinka odrazu się zapaliła co potwierdziło przyczynę , narazię wziąłem dolutowałem ten drut i wykasowałem błąd , problem znikł , teraz muszę znaleźć nowy sterownik pompy ABS lub całą pompę
  7. Witam , posiadam B6 TDI w quattro i od jakiegoś czasu właśnie na fisie wyskakuje też ta kontrolka do tego zapala się kontrolka ABS i ESP ,Po podłączeniu vaga jest błąd 301 , niestety trochę szukałem jaka jest przyczyna i nic ciekawego nie wyczytałem , przez pierwszy tydzień było to notorycznie odpaliło się samochód przejechało parę metrów i robiła się choinka , teraz to ustało raz się zapali raz nie . Dodam że zaczęło to się jak wymyłem silnik karcherem, bo niestety kot mi tam trochę napaskudził i byłem wręcz zmuszony to zrobić, I nie wiem czy to właśnie to spowodowało że wywala ten bład czy co innego .
  8. widzę że całe forum audi 80 przenosi się na forum A4 :>
  9. hmm mi to się nie podoba audio w A4 jest bardzo dobre, nie lepiej było oryginalnie ??
  10. Witam wszystkich Nie jestem jeszcze posiadaczem Audi ponieważ jeszcze brak prawka ale przybyłem tu nabrać wiedzy Pozdrawiam