Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem przy odpalaniu w silniku BKE


Fuksik30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z odpaleniem samochodu pierwszy ras potem gaszę i odpala bez problemu i pokazuje się komunikat na filmiku wszystko widać :eusathink:

https://plus.google.com/photos/104580273290566579737/albums/6110463767970052641/6110463773851253106?pid=6110463773851253106&oid=104580273290566579737

może ktoś miał podobny problem i coś poradzi

Edytowane przez Fuksik30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jakie masz auto b7 tak jak silnik bke masz akumulator do wymiany miałem to samo miesias temu wymien aku na nowy i problem zniknie nawet słychac jak odpala z takim przymuleniem tylko podłacz trzeci na podtrzymanie zeby nic nie pokasowało ja wymieniłem i ta kontrolka sie nie wyswietla i nie piszczy kontrolka od hamulcow to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieszy ras musisz wymienic aku :D

a komunikat to masz jak byk napisane na fisie "hamulce" :) moze klocki ci sie koncza moze cos innego,trzeba podlaczyc sie pod vaga i sprawdzis "error" :P

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie klocki akumulator niech wymieni wszystko wruci do normy ja miałem taki sam komunikat jest on tylko rano jak odpalasz potem jak auto troche pojezdzi to juz go nie ma i tak w kołko wag nic nie wykryje miałem to miesiac temu wymieniłem aku nie robiłem waga i jak reka odioł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie przy tak duzym spadku napiecia cos swiruje w ukaldzie hamulcowym.ale przeciez aku ma swoja kontrolke? wymien aku i daj znac czy blad hamulcow zniknal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też VAG nic nie wykrył


dzięki wszystkim jak wymienię to dam znać :thumbup1: dajcie jeszcze radę jaki akum.. kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, stary akumulator na złom, nowy do auta i będzie O.K.

P.S. Pany, trochę wysiłku w poprawnym pisaniu po polsku, tego się nie da czytać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, stary akumulator na złom, nowy do auta i będzie O.K.

P.S. Pany, trochę wysiłku w poprawnym pisaniu po polsku, tego się nie da czytać :facepalm:

:D kaRZdy robi błeNdy . troche zrozÓmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo, aku juz za slaby, widac na viedo ze bardzo slabo kreci i napiecie za bardzo spada i czujniki od hamulcow wariuja.

wymienilem na nowy (exide 72ah) i jest ok.

moj stary aku mial 10,5 roku (originalny)

Edytowane przez januszm41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...