Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem przy odpalaniu w silniku BKE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z odpaleniem samochodu pierwszy ras potem gaszę i odpala bez problemu i pokazuje się komunikat na filmiku wszystko widać :eusathink:

https://plus.google.com/photos/104580273290566579737/albums/6110463767970052641/6110463773851253106?pid=6110463773851253106&oid=104580273290566579737

może ktoś miał podobny problem i coś poradzi

Edytowane przez Fuksik30

Opublikowano

witam jakie masz auto b7 tak jak silnik bke masz akumulator do wymiany miałem to samo miesias temu wymien aku na nowy i problem zniknie nawet słychac jak odpala z takim przymuleniem tylko podłacz trzeci na podtrzymanie zeby nic nie pokasowało ja wymieniłem i ta kontrolka sie nie wyswietla i nie piszczy kontrolka od hamulcow to jest

Opublikowano

pieszy ras musisz wymienic aku :D

a komunikat to masz jak byk napisane na fisie "hamulce" :) moze klocki ci sie koncza moze cos innego,trzeba podlaczyc sie pod vaga i sprawdzis "error" :P

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano

to nie klocki akumulator niech wymieni wszystko wruci do normy ja miałem taki sam komunikat jest on tylko rano jak odpalasz potem jak auto troche pojezdzi to juz go nie ma i tak w kołko wag nic nie wykryje miałem to miesiac temu wymieniłem aku nie robiłem waga i jak reka odioł

Opublikowano

widocznie przy tak duzym spadku napiecia cos swiruje w ukaldzie hamulcowym.ale przeciez aku ma swoja kontrolke? wymien aku i daj znac czy blad hamulcow zniknal?

Opublikowano
  • Autor

u mnie też VAG nic nie wykrył


dzięki wszystkim jak wymienię to dam znać :thumbup1: dajcie jeszcze radę jaki akum.. kupić?

Opublikowano

Dokładnie, stary akumulator na złom, nowy do auta i będzie O.K.

P.S. Pany, trochę wysiłku w poprawnym pisaniu po polsku, tego się nie da czytać :facepalm:

Opublikowano

Dokładnie, stary akumulator na złom, nowy do auta i będzie O.K.

P.S. Pany, trochę wysiłku w poprawnym pisaniu po polsku, tego się nie da czytać :facepalm:

:D kaRZdy robi błeNdy . troche zrozÓmienia

Opublikowano

mialem to samo, aku juz za slaby, widac na viedo ze bardzo slabo kreci i napiecie za bardzo spada i czujniki od hamulcow wariuja.

wymienilem na nowy (exide 72ah) i jest ok.

moj stary aku mial 10,5 roku (originalny)

Edytowane przez januszm41

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.