Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi do oceny 2.5 tdi AKE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na liczniku bylo 90 czyli temperatura odpowiednia.

Opublikowano

Wydaje ci się ze odpowiednia, w logu 007 masz 82 stopnie

A ty nagrzej do powyżej 85 a nie 95 jak pisałem wyżej

Edytowane przez slawinio

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

egr nie działa, kat wtrysku do regulacji, sa jekies błędy??


pompa ma dawke paiwa ok, lae czas wtrysku długi,

Opublikowano
  • Autor

Właśniie EGR to widze że nie działa. Ten początek wtrysku mnie zastanawiał także.

błędów nie ma.

Kurde korygowałem początek wtrysku na troche poniżej 2 ATDC

Dlaczego uważasz że to regulacji?

Samochód ciężko pali na zimnym i troche wtedy zakopci...

Edytowane przez danielciagala

Opublikowano

bo jest 2 PGMP jezeli vag w naglówku nie zmienia na ZMGM to pomiar na late musi byc na minusie,.

Opublikowano
  • Autor

Nie rozumiem.... Możesz bardziej obrazowo?

Opublikowano

Group B: Not Running Group C: Not Running Engine speed Spec. start Actual start Cold start valve TIME 3800-4200 rpm 10-14 *BTDC 8-16 *BTDC TIME TIME MARKER STAMP /min ATDC BTDC % STAMP STAMP 0.00 742 1.0 0.0 42.6 0.33 742 1.0 0.0 41.8 0.66 742 1.0 0.0

Proszę bardziej obrazowo i kolorowo :wink:

Edytowane przez KrzysiekA4

Opublikowano

dzieki Krzysiek,.


sa jakies błedy w tym silniku??

Opublikowano

Polecam się na przyszłość :hi::grin:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie ma żadnych błędów. Już mi ręce opadaja. Sprawdziłem już chyba wszystko i zastanawiam się co mogłem pominąć....

Bo wam chodzi o to że u mnie w logach jest napisane BTDC tak? A powinno być ATDC?

W niektórych vcds-ach wystepował taki bug ,że nie zamieniało przy logowaniu.

Jak sprawdzam na laptopie to mam normalnie ATDC napisane....

Ale nie wiem czy mówimy o tym samym :P

Dobra powiedzcie tak Panowie jak przestawić żeby wg. was było dobrze...

Edytowane przez danielciagala

Opublikowano

Tak ale był minus na odczycie BTDC :wink:

Opublikowano
  • Autor

minus....Nie czaje tego.

Powiedz mi jak loguje 4BS to kąt jest dobry nie?

A jak statycznie 4 grupe to wychodzi takie cos. Nim zacząłem przestaiwać początek wtrysku to był ustawione na 4.6 ATDC może wtedy by dobrze wysterowało statycznie?

Opublikowano

Popatrz jeszcze raz na swój szósty z kolei "Log".Jedziesz na dół do czwartego początku loga i widać że się nie pokrywają na spec jest ATDC a na actual masz BTDC bez minusa.Czyli........ :( teraz już to widzisz??jaka temp. miałeś w trakcie logowania 85-90C ??


Wynalazłem swój źle ustawiony kąt wtrysku http://vaglog.pl/log_157188.htmltyle że ja miałem w drugą stronę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czyli żeby było jakby ATDC to musi być BTDC z minusem? dobrze rozumuje?

Myślenie ścisłe nie jest moja mocną strona... :grin:

Temperatura około 87-88 stopni

Tu mam jescze loga z rozpału na zimnym silniku zerknij....

http://vaglog.pl/log_202523.html

Edytowane przez danielciagala

Opublikowano

Jakim programem logujesz??

Na forum masz jak ustawić kąt wtrysku,na spokojnie sam sobie poradzisz i nie zwlekaj :wink:

Opublikowano
  • Autor

VagCom-em

Ale ja ustawiałem początek wtrysku właśnie już chyba 3 razy. Na początku był ustawiony na 4.6 ATDC

Powiedz mi tylko jedną rzecz. Czy tak jak mam teraz btdc to wynik ma być na minusie? Wtedy będzie dobrze?

Opublikowano

Na Vagu masz normalnie ATDC i BTDC i ma być ustawiony na ATDC nie więcej niż 2ATDC.Ustawiaj go na zaznaczonych punktach będziesz miał odniesienie o ile masz go przesunąć :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.