Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi do oceny 2.5 tdi AKE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A z tym minusem w końcu o co chodzi? To jeszcze tylko nie rozumiem.

Opublikowano

VCDS ma takie opcje czyli nowsze wersje Vag-com :wink: niech mnie ktoś poprawi jak się mylę :)

Opublikowano

jezeli podczas pomiaru na nastawach postawowych, na late na górze jest BTDC to pomiar na late musi byc -2 stopnie, jeżeli vag zmieni na ATDC to wtedy pomiar ma ppokazac 2 stopnie,.

u ciebie jest na late btdc i jest 2 stopnie wiec 2 przed a nie za na late, a late z angielska późny, wiec ma być za a nie przed,.

Opublikowano
  • Autor

No ale pisałem juz że u mnie jak sprawdzam w aucie nastawy podstawowe 004 bs to jest napisane ATDC !! Tylko jak zrobie loga to sie przestawia na BTDC

Tu chyba tkwi problem. Niestety nie mam nigdzie zrzuty ekranu żeby wam pokazać ale już chyba wiecie o co mi chodzi. Tam gdzie jest w moim logu BTDC to na laptopie przy sprawdzaniu mam ATDC.... ;)

Popatrz na tą zrzute. http://zapodaj.net/6b905c7c15fac.jpg.html

Mam tak samo tylko że około 1.6-1.8.....

Edytowane przez danielciagala

Opublikowano

na tej zrzucie masz late i 4 ATDC, znaczy 4 za przy póznym powinno byc 2,ale jest z dobrej strony ale jak jest atdc wiec bez minusa,

czasem na late pokazuje btdc i wtedy musi byc na late z minusem,.

zalzezy wszsytko od wersji vaga, na logu tez czasem inaczej zappisuje,.


ale przy pracy na jałowym biegu nnie wysterowuje ci nastawnika, stąd obawy że jednak nie jest dobrze ustawiony, dlatego pytałem o błedy,.

Opublikowano

Przy takim występowaniu masz na bank 550

Opublikowano
  • Autor

No ale właśnie nie było błędu..... :facepalm:

dziwne...


Tzn. Jak nie wysterowuje mi nastawnika to jest tłok zatarty czy co? Czy dalej to ustawiać?

Powiedzcie mi ile mam w końcu tego ustawić bo juz nie wiem. Teraz mam 1.6-1.8 ATDC na late ruszać to czy nie?

Dzisiaj zauważyłem chyba z dwa bąbelki przy zapalaniu rano (żona paliła ja patrzyłem na wężyk)

,ale juz sam nie wiem czy mi się nie przewidziało.....kur...

Edytowane przez danielciagala

Opublikowano

nagraj film z pracy nastawnika z 004, na wolnych obrotach a potem nastawy podstawowe,. lookniemy jak to działa,.


i z egr zrób porzadek

Opublikowano
  • Autor

http://vaglog.pl/log_202778.html

http://vaglog.pl/log_202779.html

Ostatnie 4 logi

Log statyczny

BS

Dynamiczny 004

A tutaj dodaje filmy o które prosił Robert.

http://zapodaj.net/6369ef5661ac0.jpg.html

http://host1gb.net.pl/download.php?file=bb0592cdd7e8723282f2ec821c128b92

Może teraz cos sie przejaśni....

Edytowane przez danielciagala

Opublikowano

Jak dla mnie masz odwrócony kąt powinien być ATDC

Masz BTDC

Opublikowano
  • Autor

Oglądałeś film??? przecież tam jest ATDC !!

Niektóre wersje VagComa miały taki bug...

Opublikowano

Obecnie jedynie na tel i nie mogłem odtworzyć filmu,jeśli jest to wybacz żyłem na tamten czas w nieświadomości ☺jaką masz dokładnie wersje vaga? Na przyszłość będę wiedział

Opublikowano
  • Autor

okej :-)

VagCom 311.2

Opublikowano

Ja również mam tego vaga :wink:

Możesz dać mi nazwę programu co odtworzy ten filmik??bo nawet na kompie nie daje rady go odpalić :facepalm:


Lub wrzuć na yt
Opublikowano

Teraz to widać heh.Kąt jest dobry

Więc pozostał Ci EGR☺

Opublikowano
  • Autor

Przez EGR ciężko by palił???

A może jednak szukać jeszcze zapowietrzenia? Sam juz nie wiem. W poniedziałek kupie nowy zawór jeszcze na filtr i zobaczymy....

Edytowane przez danielciagala

Opublikowano

Masz bąble w przewodzie paliwowy?

Niektórzy kąt ustawiają na 1ATDC możesz spróbować czy Ci pomoże

Idą te bąble cały czas do pompy?

Opublikowano
  • Autor

Dziwna sprawa z tymi bąblami. Jak ostatnio patrzyłem przy zapalaniu to tak jakbym zobaczył 2 bąble ale nie jestem pewien będe to weryfikował w poniedziałek.

Ogólnie jak sie samochód gazuje to ani jednego bąbelka nie widać..... We wtorek odpowietrze jeszcze raz i wymienie zawór na filtrze to zobaczymy co będzie.

Wiesz wydaje mi się że zmiana kąta na 1 atdc chyba nic nie pomoże....

Opublikowano

Może nie może tak.Świece wszystkie sprawne?kręci dobrze tzn szybko?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.