Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

srebrna be siódemka S-line....;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do sedana jest taka sama jak do avanta..przeciez w aso ok 200zl to kosztuje z tego co pamietam..

Opublikowano

Do sedana jest taka sama jak do avanta..przeciez w aso ok 200zl to kosztuje z tego co pamietam..

A rzeczywiście, byłem przekonany że jest różnica..

Podjade i dowiem się w aso

Dzięki

Opublikowano

Sedan ma inną dokładkę jest różnica w długości od Avanti

Jakby była taka sama to by nr części w etc był ten sam a jest inny;-)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzis bylo czyszczenie,pranie.mycie i sprzatanie;)

troche sie zmienilo na tył przyszly dystanse po 15mm na strone. troche to lepiej wyglada.

PLANY...

po niedzieli bedzie wydech od 170 na dwie koncowki.

kolo speedline 19.

w sobote konczymy Bose

no i szyby...;)

jakby co bedzie wydech na sprzedaz ( stan BDB!!!) no i dokladka zderzaka tyl ;)

2221541_IMG_4309.JPG

2221543_IMG_4307.JPG

2221545_IMG_4315.JPG

2221569_IMG_4312.JPG

2221572_IMG_4313.JPG

2221584_IMG_4316.JPG

2221586_IMG_4317.JPG

2221587_IMG_4321.JPG

2221590_IMG_4322.JPG

2221599_IMG_4318.JPG

2221600_IMG_4319.JPG

Opublikowano

Wydech od 170ki kupiłeś z osłoną termiczną i wieszakiem?

Też myśle o takim modzie ale komplet cieżko trafić.

Opublikowano
  • Autor

z wieszakami a co do oslony termicznej to nie wiem

Opublikowano

Witam,też się zastanawiam nad dystansami 15 mm, nie wystają poza nadkola ?

Opublikowano
  • Autor

felgi mam et 35 opony 225/40/18 i lekko sam rant ochronny odstaje jak dla mnie idealnie...;) wkoncu wyglada masywnie i szeroko;) mam takie same na sprzedaz co sobie zalozylem;) czyli 2x15mm

Opublikowano

Fajnie się teraz prezentuje, a czujesz jakąś różnicę w trakcie jazdy po założeniu dystansów ?

Opublikowano
  • Autor

Fajnie się teraz prezentuje, a czujesz jakąś różnicę w trakcie jazdy po założeniu dystansów ?

kompletnie nic;)

dzis byla mala przymiarka jutro montujemy wydech na 2 ruły;)

dzis polerowalem koncowki tak to wyszlo

2244116_IMG_4341.JPG

2244118_IMG_4342.JPG

2244123_IMG_4343.JPG

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

no bedzie pieknie

a z jakiej audi masz wydech?? i jaki motor??

Opublikowano
  • Autor

z a4 b7 2.7 tdi

Opublikowano

Ten mod tez mi chodzi po głowie:-) świetna sprawa :-) i wygląda dodaje sporo:-) dużo wyszło cie dwururka?

Opublikowano
  • Autor

Ten mod tez mi chodzi po głowie:-) świetna sprawa :-) i wygląda dodaje sporo:-) dużo wyszło cie dwururka?

wydech 700zl i blenda zderzaka 200zl robota nic;) czas pracy okolo 40min

i tak to wyglada..

2253187_IMG_4345.JPG

2253195_IMG_4346.JPG

2253196_IMG_4347.JPG

Opublikowano

ladna, podobna do mojej :)

BTW: czy musiales cos grzebac przy zbiorniku paliwa w zwiazku z wymiana wydechu na podwojny?

Edytowane przez mravel

Opublikowano
  • Autor

ladna, podobna do mojej :)

BTW: czy musiales cos grzebac przy zbiorniku paliwa w zwiazku z wymiana wydechu na podwojny?

nie wydech eleganco pasowal. tylko musialem przedluzyc rure w nowym wydechu bo myla za krutka o 40cm. pieknie wyglada;)

Opublikowano

Teraz tylko rameczka klubowa by się przydała .

Opublikowano
  • Autor

pewnie bedzie i ramka... ale chyba najpierw heble z 3.0 tdi;)

Opublikowano

A nie wolałes wsadzić końcówki ładne odrazu? I na wprost a nie w dół?

Edytowane przez jarfab0511

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.