Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chiptuning 1.8 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 1.08.2019 o 12:47, Krzych_213 napisał:

Oj warto! Jest różnica, widać to na wykresie. Ten dół - zwłaszcza na 1,2 biegu - jest bardziej agresywny.

Na trójce też lepiej, ale największa różnica na pierwszych dwóch biegach. 

A mozesz powiedziec czy dalej jest opoznienie pedalu gazu czy wraz z programem jest to zmniejszone?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 6.08.2019 o 08:16, kudin napisał:

A mozesz powiedziec czy dalej jest opoznienie pedalu gazu czy wraz z programem jest to zmniejszone?

Wydaje mi się że jest to zmniejszone, ale może to moje subiektywne odczucie.

Generalnie mega polecam! :)

 

Opublikowano
W dniu 1.08.2019 o 09:17, Krzych_213 napisał:

Ja też się pochwalę. Auto w serii pokazało bardzo ładny wynik 170->180KM i 320-> 340Nm.

Po programie wyszło 231KM i 392Nm - pewnie wyszło by ciut lepiej ale był mega upał ( 30 st. ) ale i tak jestem zadowolony ?

 

Przecież hamownia wylicza moc dla danych warunków (temperatura, ciśnienie, wilgotność, itp), jakby było chłodniej to by dobrane zostały współczynniki korekcji

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie wiem skad tak pofalowane wychodza te wykresy co po niektorym.

Wstawie tu moj swiezo robiony CJEB bez zadnych przerobek na Pb98 przebieg 170k+ w manualu. Sprzeglo ori i nie slizga sie dalej. 

 

 

 

 

audi_a4_b8_cjeb_ori_mod.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

1.8 TFSI CJEB  170km 320nm

120k przebiegu

Downpipe 3 cale

Audi A4 B8 CJEB 1.8tsi 170ps @ 244ps 382nm POT1EA8 wykres.jpg

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

A4 DOCEL.png

Opublikowano

nie wiem gdzie mam wykres ale jak znajde to wrzuce u mnie 269km i 398nm na hybrydzie ihi ale niestety umarłą po 1.5 roku i jestem w trakcie poszukiwania czegos wiekszego:D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 23.08.2015 o 12:24, rafaell888 napisał:

Witam nie chcę zakładać nowego tematu więc pisze tutaj. Czy są jakieś różnice w częściach w 120KM a 160KM chodzi mi o hamulce itd czy w mocniejszej wersji są np większe tarcze czy różnice są tylko zdławionym silnikiem do 120KM. I ile orientacyjnie kosztuje chip do tego silnika??

Pozdrawiam

Witam

W dniu 2.11.2015 o 01:19, gregor10 napisał:

Tutaj przykładowa modyfikacja z kompleksowym przygotowaniem do podniesienie mocy
Nie to że sam sofcik w pare h i cześć - auto było dłużej - zostało perfekcyjnie doprowadzone do 100% fabryki

A4 B8 1.8TFSI CABA 120Km (hardware ten sam co w CABB/CDHB 160KM 1.8TFSI)

Czyszczenie dolotu , świece i pare czarów dopieszczających + indywidualne strojenie silnika pod jego stan i paliwo PB98 = 220KM 304Nm

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1646448235615316.1073741865.1396067723986703&type=3

 

Opublikowano
W dniu 23.08.2015 o 12:24, rafaell888 napisał:

Witam nie chcę zakładać nowego tematu więc pisze tutaj. Czy są jakieś różnice w częściach w 120KM a 160KM chodzi mi o hamulce itd czy w mocniejszej wersji są np większe tarcze czy różnice są tylko zdławionym silnikiem do 120KM. I ile orientacyjnie kosztuje chip do tego silnika??

Pozdrawiam

Witam ja w moim audi 120km postanowiłem dodać trochę mocy i wyszło 210km po zmianie programu...jedyne co się stało złe go  to po pewnym czasie wywaliło klapy wirowe więc radzę zwracać na to uwagę.rozbrojony został kolektor i zostało wszystko ze środka wyprute i nałożono zaślepki żeby była szczelność..następnie znowu na program żeby wyeliminować je z systemu.jesli chodzi o spalanie dużej różnicy  nie zauważyłem myślę że silnik o wiele lepiej pracuje po programie niż przed znaczy równiej

W dniu 23.08.2015 o 12:24, rafaell888 napisał:

Witam nie chcę zakładać nowego tematu więc pisze tutaj. Czy są jakieś różnice w częściach w 120KM a 160KM chodzi mi o hamulce itd czy w mocniejszej wersji są np większe tarcze czy różnice są tylko zdławionym silnikiem do 120KM. I ile orientacyjnie kosztuje chip do tego silnika??

Pozdrawiam

Witam

W dniu 2.11.2015 o 01:19, gregor10 napisał:

Tutaj przykładowa modyfikacja z kompleksowym przygotowaniem do podniesienie mocy
Nie to że sam sofcik w pare h i cześć - auto było dłużej - zostało perfekcyjnie doprowadzone do 100% fabryki

A4 B8 1.8TFSI CABA 120Km (hardware ten sam co w CABB/CDHB 160KM 1.8TFSI)

Czyszczenie dolotu , świece i pare czarów dopieszczających + indywidualne strojenie silnika pod jego stan i paliwo PB98 = 220KM 304Nm

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1646448235615316.1073741865.1396067723986703&type=3

 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam pytanie.
Moje auto to A4 B8 1.8 TFSI rok 2010 160 KM w którym chciałem podnieść troszkę moc do około 200-210 KM
Po wstępnej diagnozie dostałem informację, że turbina w moim aucie jest w 97% wysterowana (mam nadzieje że dobrze to ująłem) i nie ma sensu robić programu przy takim jej stanie. 
Pomyślałem o regeneracji turbiny, ale dostałem informację że w moim aucie jest turbina KKK i zrobienie jej dobrze to spore koszta.
Zaproponowano mi włożenie turbiny od 2.0 TFSI która to podobno jak jest z przewodami olejowymi i wodnymi to nie ma konieczności żadnych dużych przeróbek tylko kosmetyczne.
Proponują mi  zdrowe Tubo IHI z przerobionym WG za około 1600 pln.
Czy faktycznie to jest dobra droga?
Ma ktoś doświadczenia i opinie w takiej modyfikacji?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.