Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T AVJ blad silnika, Ustawienie łańcucha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM

wyskoczył mi taki błąd w silniku i mimo kasowania powraca po jakimś czasie rónież zauważyłem że na zimnym obroty czasami nie równo trzymają. na ciepłym jest prawie idealnie.

Control Module Part Number: 8E0 909 518 M
Component and/or Version: 1.8L R4/5VT G 0002
Software Coding: 0011501
Work Shop Code: WSC 33278
1 Fault Found:
17748 - Camshaft Position Sensor (G40) / Engine Speed Sensor (G28): Incor. Correlation
P1340 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent

na co stawiacie ?

Edytowane przez witek1234

Opublikowano

czujnik polozenia wałka rozrzadu. najprawdopodobniej sam czujnik swiruje.robiles rozrzad nie dawno?

Opublikowano

A może czujnik po prostu jest do wymiany?

Opublikowano
  • Autor

No jakieś 40 tys. temu masz jakieś foto tego czujnika ? gdzie on jest ? to ten na górze taka kopułka ? ide zrobić foto zaraz wkleje :)

Edytowane przez witek1234

Opublikowano

G40 - czujnik Halla. Jest on w okolicy rozrządu. Dokładne fotki znajdziesz po wpisaniu w gogle hasła G40.

Opublikowano
  • Autor

czujnik.jpg

to pewnie to ?

Opublikowano

tak to jest dokładnie ten czujnik

Opublikowano

hallo hallo panowie G28 to czujnik położenia wału korbowego nie walka rozrzadu !!! dlaczego wprowadzacie kolegę w błąd !!!

A jakieś mialeś jeszcze obiawy ? długo nie odpalal lub kontrolka ECP sie pojawiala ?

Opublikowano
  • Autor

to który to w końcu czujnik :) bo dzisiaj wywaliło mi błąd silnika ale dało sie skasowac i błąd też powrócił

Opublikowano

wpisz w google ''17748 audi blad'' jest tego masa

Opublikowano
  • Autor

jest tego masa przeczytałem duzo tematów ale chcałbym sie dowiedzieć od czego zacząć a takie wskazówki wpisz w google zachowaj dla Siebie ... nie chcesz - nie wypowiadaj sie ...

Opublikowano

koles ty masz jakies problemy ze soba? czlowiek chce ci pomoc a ty sie spinasz :facepalm:

z reszta jedz sprawdz te czujki.podlacz oscyloskop,zeby je wykluczyc.jesli one beda dobre to cos w rozrzadzie jest nie tak,napinacz,moze pasek. na przyszlosc troche szacunku

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano
  • Autor

a gdzie tu widzisz szacunek pisząc sprawdz sobie w google :) problemów szukaj u Siebie, albo w rodzinie, ale jak coś bez obrazy ;) dzieki za info

Opublikowano

czlwieku jeszcze raz ci to napisze.

''wpisz w google ''17748 audi blad'' jest tego masa''

czym cie tu urazilem.naprawde masz problemy ze soba. przykro mi ,no ale takie jest zycie

p.s. te "info" jest tu na forum.jakbys troche poczytal i poszukal to nie musialbys zakladac nowego tematu,przy okazji zasmiecac forum

Edytowane przez quadral20004

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czujnik g28 bo co niektórzy tylko google :)

G28.jpg

poniżej kolgi kanałów 90 91 93 jak by ktoś mógł zerknąć

http://speedy.sh/RQyQH/LOG-01-090-091-093.CSV

http://speedy.sh/RQyQH/LOG-01-090-091-093.CSV


Jak by ktoś zerknoł czy jest przestawiony

P1050903.jpg

galeria

http://postimg.org/gallery/3b98eao30/


nikt nie napisze czy jest dobrze ?

czy wyznacznikiem jest ustawić na znaki czy liczba 16 rolek ?

bo jak ustawiam nowy łańcuch na znakach jest rolek 15 jak ustawie 16 to jest tak jak na rysunku wyżej. które jest poprawnie ?

tak mam na nowym łańcuchu ale obstawiam że to źle i trzeba przełożyć na 16 rolek dobrze myśle ?

ryb_081727.jpg


problem rozwiązany piersze foto ustawienia łańcucha jest ok . Sama wymiana napinacza i łańcucha jest banalnie prosta ...

Moim problemem był ściety klin na kole wałka wydechowego , ale wszystko dobrze sie skończyło bo przesuną się 1mm i staną :) , ciśnienia na każdym cylindrze 12 atmosfer więc motorownia zdrowa .

Autko złożone i zap....:)

Zdj_cie0004.jpg

Edytowane przez witek1234

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.