Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BEX BRAK MOCY


DMX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, sprowadzilem sobie z niemiec a4 b6 bex 1.8t auto bardzo zadbane na liczniku 215 tys km. Wszystk ok poza moca :(

Atio ma problem z odpalaniem raz odpala raz nie ale zazwyczaj jest z tym problem. Po podpierciu komputera wyskakuje 1 blad. Mianowice czujnik walu rozdzadu i jeszcze jakas informacja zbyt wysokie cisnienie. Czy to jest czujnik walka rozrzadu umieszczony pod pokrywa rozdzadu ??? domyslam sie ze on odpowiada za ciezkie odpalanie auta. Auto po odpaleniu chodzi rowno. Wracajac jednak do mocy ... jest jej brak ... samochod w dolnym zakresie obrotow jedzie bardzo mulasto dopiero przy 4 tys obr cos zaczyna ciagnac ale i tak wydaje mi sie ze to nie jest to. Wiecej bledow nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi,może coś wyjdzie. Może nieszczelność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupio to brzmi ale wytlumacz mi prosze co to sa te logi. Nie mam zadnego porzadnego mechaniora w poblizu wszyscy naprawiaja metoda prob i bledow. dostepny jest vcds. dodam ze nie slychac zadnego syczenia uciekajacego powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za pomoc zobaczymy co pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo co TY - po zmianie rozrządu. Okazało się że jeden z wałków był przestawiony o jeden ząbek i nie było między zankami 16 oczek tylko 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo co TY - po zmianie rozrządu. Okazało się że jeden z wałków był przestawiony o jeden ząbek i nie było między zankami 16 oczek tylko 15

Rozrzad byl wymieniony i przed i po chodzi tak samo wymieniony czujnik walka pali ladnie :) chcialem zrobic logi ale nikt w mojej miescinie z benzynami nie walczy i nawet jak podepna kompa to jak by gwiezdne wojny ogladali. Moze jest ktos z okolic Legnicy zgorzelca kto by mogl mi pomoc ?? oczywiscie odplatnie :) i jeszcze jedno pytanko mam slaby hamulec czy to moze byc wina serva ??? ktos opisal ze jak walniete servo to jest turbo dziura i slaby hamulec??? czy one padaly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...