Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Problem ze skrzynią - miga na czerwono PRNDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moj problem polega na tym że jak się "zachce" mojej B6 jechać na D to jedzie a jak nie to na komputerze PRMDS miga na czerwono :confused4: albo sam wybiera sobie tryb S ..... :| nie wiem o co chodzi. Czy ktos mogł by mi pomóc ?

Z góry dziękuje.

Opublikowano

Po 1 - jaka to skrzynia? Multitronic, czy tiptronic?

Opublikowano

Po 2- Podłącz VAG-a i zobacz czy zapisały się jakieś błędy

Opublikowano

Po 3 - jaki masz przebieg i czy napewno to jest b6 i 2005 rok ?

Opublikowano
  • Autor

Po 3 - jaki masz przebieg i czy napewno to jest b6 i 2005 rok ?

Ojjjjjjjjjj - przepraszam ze wprowadzenie w błąd - jest to 2004r. a nie jak wczesniej bylo napisane 2005r. przez przypadek musiałem źle wybrać - a co do przebiegu to jest 117 tys. :confused4:

Opublikowano

Po 3 - jaki masz przebieg i czy napewno to jest b6 i 2005 rok ?

Ojjjjjjjjjj - przepraszam ze wprowadzenie w błąd - jest to 2004r. a nie jak wczesniej bylo napisane 2005r. przez przypadek musiałem źle wybrać - a co do przebiegu to jest 117 tys. :confused4:

no to teraz dokladnie opisz co i kiedy sie dzieje i co temu towarzyszy typu-skrzynia szarpie za pozno przelacza w ogole nie przelacza itd

Opublikowano

Moj problem polega na tym że jak się "zachce" mojej B6 jechać na D to jedzie a jak nie to na komputerze PRMDS miga na czerwono :confused4: albo sam wybiera sobie tryb S ..... :| nie wiem o co chodzi. Czy ktos mogł by mi pomóc ?

Z góry dziękuje.

tryb awaryjny. im krocej bedziesz eksploatowac ja w tym stanie tym bezpieczniej

Opublikowano
  • Autor

Rano wsiadając do samochodu wszystko jest okej - odpalam i pokazuj normalnie zaznaczone za czerwona np. D

Po jakims czasie jezdzenia na D automatycznie przeskakuje na S. biorac na R - samochod wogole nie reaguje na dodawanie gazu - powolutku toczy sie do tylu. Nastepnie po chwilowym wachlowaniu galka ( z R na D, z D na N i tak do skutku) wszystko czyli PRNDS zaczyna mrugać na czerwono. :confused4:

Gdy wszystko mroga na czerwono , auto "normalnie" jezdzi.

Jak jest ok to czujniki parkowania TYL dzialaja, gdy mruga- czujniki nie dzialaja a na dodatek swieci mi sie brak, albo spalona zarowka od swiatla wstecznego.

:confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.