Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VAG Familia - Iława 18.04.2015.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja będę ;) podobno o 8.45 pod stokrotka w Lidzbarku zebranie. I wyjeżdżają jacyś ludzie z Lidzbarka i Żuromina i wszyscy razem jada. To nie wiem, dołączać się, czy jak...?

Opublikowano

pany moja pogodynka mowi ze jutro słonce i 8 stopni bez deszczu ....

to jak pany umawiamy sie wszyscy razem czy kazdy z osobna


szczytno- nidzica - działdowo-lidzbark -lubawa-iława :)

Opublikowano
  • Autor

Byle nie padało... To o tej 8.45 w Lidzbarku? Pasuje wam? :)

Opublikowano

Postaramy się być daj jakiś kontakt do siebie to będę dzwonić jak by co

By HTC Desire 820

My ogulnie lecimy o 8 z dzialdowa

By HTC Desire 820

Opublikowano
  • Autor

tel:

Edytowane przez truszek

Opublikowano

A z olsztyna cos ktos?

Opublikowano

A z olsztyna cos ktos?

załuj Jacek ze cie nie było .... bylo super...... moze nie najcieplej ale fajnie ......bez deszczu i takich tam

Opublikowano

Dokładnie potwierdzam zalujcie ci którzy nie przybyli :) wieczorkiem postaram się wrzucić jakieś foto

By HTC Desire 820

Opublikowano

:kwasny: aż tak fajnie na pewno nie było. :P Z olsz ruszyłem o 8.30 i jak mnie grad dopadł jeszcze na terenie miasta to zwątpiłem.....i pojechałem do klienta i zarobiłem na nowe fanty :naughty:

B5 niebieska dostała jakiś dzbanek?

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano
  • Autor

Wszystko fajnie, dużo aut, wiele naprawdę fajnie zmodzonych, tylko troszkę zimno :)

I jedyny minus selekcja na bramie... No ale... :)

Opublikowano

Była jakaś selekcja na bramie ??

By HTC Desire 820

Opublikowano

brat robił foty, widziałem na zdjęciu autko a4-freunde, kozacka :naughty:

Edytowane przez BF10

Opublikowano

:kwasny: aż tak fajnie na pewno nie było. :P Z olsz ruszyłem o 8.30 i jak mnie grad dopadł jeszcze na terenie miasta to zwątpiłem.....i pojechałem do klienta i zarobiłem na nowe fanty :naughty:

B5 niebieska dostała jakiś dzbanek?

moze dzbanka nie było ale 2 miejsce za auto publicznosci "facebook"

no i co najwazniejsze auto podobało sie

brat robił foty, widziałem na zdjęciu autko a4-freunde, kozacka :naughty:

dzieki.... jeszcze troszke do roboty jest .... na nastepny sezon bedzie lepiej a przynajmniej sie postaram zeby było .....\

ps. a ja nawet jednej foty nie mam swojej babci

Opublikowano

miałem wpaść swoją A4, ale biletów już nie było :( ale Twoja i tak wygląda już super :D powoli i do przodu :D za tydzień będę na NS, zawitasz ? :P

Opublikowano

przestań szlochać masz ją na codzień :wink:

Opublikowano

miałem wpaść swoją A4, ale biletów już nie było :( ale Twoja i tak wygląda już super :D powoli i do przodu :D za tydzień będę na NS, zawitasz ? :P

niestety nie bede

Opublikowano

szkoda :(

Edytowane przez BF10

Opublikowano
  • Autor

Była jakaś selekcja na bramie ??

By HTC Desire 820

Z Passatow kilku osób nie chcieli wpuścić mimo wykupionych wcześniej wjazdowek "bo ty nie wyjeżdżasz i koniec". Całe szczęście jakoś się udało ;)
Opublikowano

dobra obiecane zdjęcia i film kręcony przez znajomego na dysku Google nie chciało mi się wrzucać zdjęć pojedynczo :

https://drive.google.com/folderview?id=0B3hiYw0o7KZKflBKajZGMzJ0cURrLVMzS0tueENNa1ZRRnJNd0ZsLVJlZ05oLWZwaFJUdGs&usp=sharing

Opublikowano

i nawet udało sie cos wygrac

4b0bf1f3534247efmed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.