Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Sztywne koło zamachowe czy dwumasowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko odnośnie sztywnego koła zamachowego, które staje się podobno coraz bardziej popularne jako zamiennik dwumasowego. Zastanawiam się nad jego kupnem i chciałabym poznać opinie na jego temat. Może ktoś wie coś bliżej o tym kole, tzn. jak się sprawdza w użytkowaniu itp. Sprzedawca twierdzi,że jest bardziej wytrzymałe niż dwumas, ale chciałabym poznać opinię osób postronnych. Może ktoś ma doświadczenie z tego typu kołem?

Opublikowano

dwumas rewelacyjnie tłumi drgania i dlatego tdik tak ładnie pracuje na wolnych obrotach pytanie czy tamte sztywne koło będzie tak dobrze sobie radzić czy silnik na wolnych obrotach będzie chciał z ramy wyskoczyć :polew:

Opublikowano

silnik na wolnych obrotach będzie chciał z ramy wyskoczyć :polew:

A 1z fabrycznie bez dwumasa wyskakuje,moze o czyms nie wiem?

Możesz montować jednomas,przynajmniej spróbować.

Opublikowano

a czy ma to ktos w benzyniaku moze zamontowane??

Opublikowano

a czy ma to ktos w benzyniaku moze zamontowane??

Słyszałem że może. Ponoć firma Valeo puściła taki zamiennik. Nawet, sam zastanawiałem sie czy czasem nie zamontować tego do passat 1.8T, Ale jakoś się nie skusiłem, wolałem dwumase.. Bałem się o skrzynie..

A tak na marginesie, widze że masz silnik AWT. W 97r. raczej nie był montowany, jakaś zmiana?....

Opublikowano

1z wychodzilu z lub bez dwumasa.

bez dwumasa, bedzie masaz plecow oraz posladkow. :decayed:

Opublikowano

szkoda tylko ze to takie awaryjne badziewie ten DM.A w 95% maja klopoty auta z silnikami diesla niestety.....moment robi swoje :confused4:

Opublikowano

cos za cos. posiada ograniczona trwalosc, jednak poprawia komfort oraz trwalosc nadwozia.

Opublikowano
  • Autor

zdecydowałam się jednak na to sztywne koło marki Valeo,czas pokaże jak to będzie działać i jak się sprawdzi...pożyjemy - zobaczymy. Mam nadzieję,że będzie ok, bo z dwumasem niestety mam nie najlepsze doswiadczenia :confused4:

Opublikowano

Ile zaplaciles?

Opublikowano
  • Autor

komplet kosztował mnie 1200 zł na Allegro-oczywiście nowe ze sprzęgłem i na gwarancji :>

Opublikowano

nie sorki mialem blad w opisie mam AEB :embarrassed:

[br]Dopisany: 12 Październik 2008, 20:29_________________________________________________a jezeli zmieniac to co myslicie o lzejszym kole zamachowym w 1.8t,czy sa jakies firmy ktore to robia i czy da to jakies efekty,u mnie sprzeglo sie pomalu konczy i moze bym cos takiego zalozyl...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.