Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem centralny zamek-pilot


motogrzech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam temat jest dość zakrecony:/ kupiłem auto z kluczykiem standard scyzoryk, który pasyjne do stacyjki i zamków lecz pilot nie działa:/ do otwierania centralnego zamka jest drugi badziewny pilot universalny.mi przychodzą trzy rozwiązania do głowy 1.ktoś zgubił pilota i aby nie robić sobie kosztów zamontował nowego z centralkom za 50zl.i ten co mam pilot nie jest od tego auta

2. Spaliła mu się ta centralna w aucie od pilota i taz aby nie robić kosztów zastosował drugą

3.serwis chciał za dużo za przyuczenie nowego pilota i znalazł takie rozwiazanie.

Może ktoś ma jeszcze inny pomysł?

Od czego zacząć badanie problemu?

Gdzie w sedanie b7 jest ta centralka od pilota??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucze-piloty są przyuczane do Modułu Komfortu który znajduje się pod nogami kierowcy. Być może ten pilot w kluczyku jest przyuczony do modułu komfortu ale sie rozprogramował. Przekręć zapłon i naciśnij przycisk w kluczyku. Jeśli to nic nie da trzeba spróbować przyuczyć pilota vagiem: moduł komfortu->adaptacja->kanał 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u ciebie ale u mnie w b5 pilot przestał działać po tym jak padł akumulator, wystarczyło pokasować błędy i sparować pilot z samochodem(co wcale nie było takie łatwe, jeden kluczyk w stacyjkę na zapłon drugi w drzwi, zamykać otwierać naciskać i jakimś cudem się udało, ale to chyba fartem tylko).

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą opcję sprawdziłem w stacyjke zamknąć otworzyc nic nie dało. Mam vaga muszę poczytać i tak spróbować dziex

Ps ale nasuwa się pytanie czemu ktoś odrazu zastosował pilota uniwersalnego i gdzie go wpiol czy nic nie uszkodził

Edytowane przez motogrzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowców nie brakuje :D Moze tez byc tak ze pilot w kluczyku uszkodzony i ktos zalozyl zewnętrzna centralkę. Albo wpiął sie w centralny w drzwiach albo sterownik po canie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się dołączyć ,ale mam trochę inny problem nie działa mi tylko otwieranie tylnej klapy z pilota wszystko inne działa

da się coś z tym zrobić????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytalem ze piloty orginalne b7 nie mają diody mój ma czy to ma coś wspólnego??? Wasze mają??? Jak naciskam miga na czerwono. Zna się ktoś na kodowaniu??? Jak podloncze koma nie mogę nic zmienić w kanale kodowania 21 jak na filmie z klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się dołączyć ,ale mam trochę inny problem nie działa mi tylko otwieranie tylnej klapy z pilota wszystko inne działa

da się coś z tym zrobić????????????

Jak otwierasz tylną klapę ? Przyciskasz i trzymasz przycisk w pilocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...