Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW 118d F20


KmK

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zdradzić markę :decayed:

Potrzebowałem samochodu na codzień, takiego roboczowozu, który przewiezie 2+1, jednocześnie nie będzie żarłoczny, a także będzie dawał trochę frajdy z jazdy, nie tyle mocą bo z 143ps nie ma takiej opcji, ale prowadzeniem.

Dzisiaj będę miał go w garażu to coś pstryknę :wink:

Niżej zdjęcia sprzedającego.

Generalnie niebieski, 17", ksenony, 29.000 przebieg, 2012 rocznik.

Ksenony skrętne + doświetlanie zakrętów, Multikierownica, Lusterko fotochrom.,Sportowe podgrzewane fotele, Czujnik deszczu i zmierzchu, Asystent świateł drogowych (pojęcie nie mam co to jest), Pakiet advantage plus + sport, radio bmw professional.

W międzyczasie przygotowuję się do rozstania się z moją A4 i jak się Bmw przyjmie to może czas na pełną zdradę :decayed: ]

Kiedyś miałem jazdę testową 328i z automatem i bardzo mi się podobało.

9c4a0b90cfe94459m.jpg

c9e0780bf0e95b95m.jpg

2b6852f42c147573m.jpg

a2bbf2f69a9b9fc3m.jpg

12599e9e3f63704fm.jpg

Edytowane przez KmK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, mi się 1er nigdy nie podobało :decayed: bezawaryjności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba szykuje Ci się przesiadka na 3er :decayed:

Mi się też 1er nie podoba, poprzedni model też nie, ale sytuacja diametralnie zmienia się po zajęciu miejsca za kierownicą.

A po dłuższym pojeżdżeniu to już wogóle jest mega. Program zapodasz i będzie to naprawdę przyjemnie latało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się 1 również nigdy nie podobała, ale przyznam, że im dłużej na nią patrzę tym bardziej się przekonuje ;)

Dodałem wyposażenie ;)

Bardzo ciekawi mnie jak się prowadzi, słyszałem i czytałem dużo pozytywnych opinii.P

Moje A4 przed programem tej F20 po programie, raczej by jej nie uciekło, jednak waga robi swoje.

Na wiosnę pojadę trochę odświeżyć odruchy na Kielce, bo to moje pierwsze rwd i chciałbym wiedzieć czego się po nie spodziewać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bagażnik? Miejsce z tylu? Bo tak ostatnio myśle nad czymś mniejszym i nawet fajne autko hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bagażnik? Miejsce z tylu? Bo tak ostatnio myśle nad czymś mniejszym i nawet fajne autko hmmm

Bagażnik 360l, ale zaskoczyła ostatnio przy złożonych siedzeniach przewiozłem 8 opon 225/17 :wink:

Do a4 pakowałem max 6szt ;)

Z tyłu mam mój 7 latek nie narzeka, cudów nie ma, ale na codzień jest ok, to mój osiołek do pracy.

Wyważony o niebo lepiej niż b7, prowadzi się bardzo przyjemnie.

Na początku kwietnia zrobię mu program na 180/400 i przy wadze 1370 powinien się jako tako przemieszczać.

Spalanie jest niewiarygodne, ostatnio trasa 200km + przelot przez Krk przy średniej 80 - 4.7 :decayed:

Jak na razie jestem bardzo zadowolony, tylko awd mi trochę brakuje :kwasny:

Edytowane przez KmK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę ogarnąć jak to z tymi silnikami jest

Masz 2.0 143 km, spokojnie 180km zrobisz, ciekawe czy bezdymnie i bezpiecznie

No własnie spalanie, juz powoli nie potrzebuje dużego auta kombi, wiec takie małe na rodzine 2+1 by starczyl, Mała ma 1,5 roku, wózek wymieniam na mniejszy, wiec kawałek bagażnika by został.

Tak mysle póki co

Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę ogarnąć jak to z tymi silnikami jest

Masz 2.0 143 km, spokojnie 180km zrobisz, ciekawe czy bezdymnie i bezpiecznie

No własnie spalanie, juz powoli nie potrzebuje dużego auta kombi, wiec takie małe na rodzine 2+1 by starczyl, Mała ma 1,5 roku, wózek wymieniam na mniejszy, wiec kawałek bagażnika by został.

Tak mysle póki co

Dzieki za info

Tak mam 2.0 143/320 170-180 powinno się udać, bardziej zależy mi na bezawaryjności.

Auto nie jest duże, ale patrząc z zewnątrz więcej spodziewasz się po a4 niż po "1", tym samym odczucia w środku są ok.

Jeżdżę nim dwa tygodnie i pozytywnie mnie zaskakuje.

Kupiłem "1" bo słyszałem dużo dobrego o silniku i o prowadzeniu, faktycznie jeździ bardzo neutralnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede szukał to tylko z tym 8 biegowym automatem. Jeździłem chwile trojka z ta skrzynia, super skrzynia jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...