Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czyszczenie zmatowiło połysk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawsze muszę coś sobie narobić.

Postanowilem zmienic tylny znaczek A4 , był już obrzydliwie zużyty.

Zerwałem stary znaczek ale zostało troche tej dwustronnej tasmy na której był przymocowany.

Postanowilem usunąć ten glut gąbką z izopropanolem i chyba to był błąd.

Troche sie nawycierałem i glut zszedł. Ale jak widze połysk też na tym fragmencie.

Jest teraz zmatowiałe miejsce.

Zresztą teraz to juz sam mam wątpliwości czy to starty połysk czy rozmazany mocno glut.

Jak sie nie zwróci uwagi to tego tak bardzo nie widać ale irytuje mnie sam fakt , że tak sie stało.

Są jakies sposoby zeby połysk wrócił ? pasta TEMPO itp - zadziała to?

Edytowane przez mcemsi

Opublikowano

Nie wiem jak bardzo narozrabiałeś ale sądzę, że tylko polerka pomoże. Niczym "z ręki" nie osiągniesz długotrwałego efektu.

Edytowane przez Jakoob

Opublikowano

Zawsze muszę coś sobie narobić.

Postanowilem zmienic tylny znaczek A4 , był już obrzydliwie zużyty.

Zerwałem stary znaczek ale zostało troche tej dwustronnej tasmy na której był przymocowany.

Postanowilem usunąć ten glut gąbką z izopropanolem i chyba to był błąd.

Troche sie nawycierałem i glut zszedł. Ale jak widze połysk też na tym fragmencie.

Jest teraz zmatowiałe miejsce.

Zresztą teraz to juz sam mam wątpliwości czy to starty połysk czy rozmazany mocno glut.

Jak sie nie zwróci uwagi to tego tak bardzo nie widać ale irytuje mnie sam fakt , że tak sie stało.

Są jakies sposoby zeby połysk wrócił ? pasta TEMPO itp - zadziała to?

Witaj,

Pozostałość po kleju możesz spróbować usunać np. czymś takim:

http://www.diamondbrite-shop.com/kosmetyki-samochodowe/oczyszczanie-lakieru/srodek-do-usuwania-smoly-i-kleju-tar-glue-remover.html

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

OK , znajomy znajomego za przyslowiowe piwko z pomocą kilku past 3M i wkrętarki z gąbką zrobil tak ze jest lepiej niz bylo przed zdarzeniem.

Ale fakt widac ze koles obeznany w temacie. Trwalo z 15 min.

Opublikowano

Wierze na słowo...

Opublikowano

No ja myślałem że ten znajomy znajomego z wkretarką to Ty Griffe

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

OK , znajomy znajomego za przyslowiowe piwko z pomocą kilku past 3M i wkrętarki z gąbką zrobil tak ze jest lepiej niz bylo przed zdarzeniem.

Ale fakt widac ze koles obeznany w temacie. Trwalo z 15 min.

Ciekaw jestem efektów po dobrym myciu??

BTW on na tej wkrętarce miał różne gąbki czy tą samą jechał ??? tylko pasty zmieniał?? aaa jeszce tak mi sie przypomniało wkrętarka miała regulację obrotów??? i sprzęgło ???

Opublikowano

Skąd taki pomysł, że to ja?

Partacze robotę?

Odstawiam fuszerkę?

Opublikowano
  • Autor

Griffe - no wierzyć Ci tylko pozostaje , zdjęć nie robilem ale wiem i widzę co widzę jak to teraz wygląda.

Gusiak11 - auto juz umyte a wygląd - jak to mówią - originell lack. Pasty różne , gąbki różne i nie był to - o czym juz pisalem - niewiadomo jaki super "skuteczny zestaw" zrób to sam z Allegro za 5PLN .

A wkrętarka (Milwaukee tak przy okazji - ze zmiennym obrotami) służyła tylko jako narzędzie .

Panowie mam wrażenie , że szukacie dziury w całym.

No więc ogłaszam wszem i wobec - matowej dziury wielkości średniego smartphona na mojej klapie z tyłu już NIE MA.

Pozdrawiam kolegów...

Edytowane przez mcemsi

Opublikowano

Skąd taki pomysł, że to ja?

Partacze robotę?

Odstawiam fuszerkę?

Metafora taka :hi:

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dobry fachowiec :) wkrętarka to jedna się do wszystkiego przydaje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.