Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Który laptop wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz chcesz dolozyc troche kasy to moze cos lekko uzywanego, na gwarancji producenta ale lepszego niz to co proponujesz?

Np cos takiego:

http://allegro.pl/lenovo-g50-70-i3-4gen-4gb-1tb-m230-2gb-kpl-gw-i5142448774.html

Komputer przepracowal tylko 170 godzin wiec ok 7 dni. Ma 20 msc gwarancji producenta (w kpl. dowod zakupu z Saturna). Cena 1300zl z KW.

jak za uzywke to zadna rewalecja z ta cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna dolozyc 500zl i kupic nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mu każecie dokładać i dokładać aż się w końcu wku..... i kupi sobie takiego http://allegro.pl/laptop-lenovo-z510-i7-4702mq-8gb-1tb-gt740-170zl-i5123024338.html :wink:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie mój przedział cenowy niestety, ale na 90% zdecyduję się na ten model:

http://allegro.pl/laptop-lenovo-g50-70-i3-4005u-15-6-4gb-1tb-200zl-i5108076010.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro

KANAL dzięki za propozycję w pojedynkę pewnie bym się zdecydował ale moja druga połówka chce tylko nowy komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis Lenovo zakupionych w Polsce ponoć w Niemczech?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie serwis lenovo jest w Niemczech. Miałem przypadek ze klientowi wrócił nie ten laptop albo zgubił sie.

Niestety serwis nie jest najlepszy bo uzyskać cos od nich w takich sytuacjach to tragedia. Ale inne przypadki bez problemu naprawiają.

W lenovo warte uwagi dla mnie to sa serie Z i Y reszta to plastiki o wykonaniu każdego producenta.

Jeśli chodzi o Dell to seria 5 i 7 i mamy serwis do domu podjeżdża kurier i wszystko z głowy, bardzo krotki czas czekania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku śmigam na Z510 i jak do tej pory to rewelacja/oprócz uginającej sie klawiatury/ . Po roku użytkowania bateria trzyma około 4 godz,matowa matryca daje radę.Mam Windowsa 8,1 /64 bit/ i jak dla mnie to jest ok!,zainstalowany VAG KKL śmiga bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop jest już u mnie :decayed:

Zdecydowałem się na lenovo i mam nadzieję, że serwis nie będzie mi potrzebny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie tak zobaczymy jak będzie w przyszłości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym lenovo napewno masz funkcje energy menager. w zakladce stan baterii ustaw "optymalizacja czasu pracy baterii" .jesli ustawisz "najlepsza kondycja baterii" po pewnym czasie ladowarka przestanie ladowac aku. mozna calkowicie wyssac baterie z pradu co w konsekwencji skonczy sie jej wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...