Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor


Trewor87

Rekomendowane odpowiedzi

martwi mnie ze coraz czesciej robią sobie łapanki w okolicach terenów imprez. A wtedy dowody lecą za byle co.

No i to 'nowe prawo' z zatrzymywanie praw jazdy. Stanowczo jestem przeciw zapier... w zabudowanym, ale wszyscy wiedza jak to często wygląda z tymi znakami. Ale temat sie rozdmuchal i teraz obok naprawdę Spoko policjantów, którzy są normalni, pojawia sie rzesza niedowartosciowanych szeryfów, którzy naduzywaja swojej władzy. Aaale mógłbym o tym pisac długie elaboraty, a to nie jest dobre miejsce ;)

Edytowane przez Trewor87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką akcję właśnie, na majówce z bmw w Toruniu, niedaleko imprezy łapanka i oczywiście dowodzik poleciał za drobnostkę :facepalm: Ale i tak się uniosłem trochę i stófffka więcej była... :thumbdown::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trosce o własne nerwy pozostane w temacie auta. Wole juz nic nie pisac o policji ;)

Skromny Up. Cieplak z SRT ma dość napięte terminy, więc montaż turbin najwcześniej po Wielkanocy. Ale żeby nie było nudno wyleciało fabryczne lustro (zwykły czarny golas) i wpadł czarny fotochrom z kompasem

b166f221f648701emed.jpg

Oprócz tego ruszyłem na poszukiwania materiały na obszycie podłokietnika. I nie będzie to takie proste. RS4 nie są stricte czarne tylko "antracytowe". Czyli po męsku grafitowe z domieszką zieleni. Póki co żaden znajomy tapicer nie ma odpowiedniego skrawka, a całej sekcji skóry (min 2,5m) dla jednego podłokietnika nie zamierzam zamawiać...

Edytowane przez Trewor87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak by to Siemian rzekł na widok lusterka z kompasem "laski robią woooww" :decayed:

Haha, będę musiał przetestować. No i po to mam kombi - dużo miejsca dla nich :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny gadżecik i czasem przydatny jak już się go ma. :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktual może niewielki ale jakże istotny jeśli chodzi o irytowanie mnie :P Miałem obszyć białą klapkę po S4, żeby dopasować do RS4 jednak żaden ze znajomych tapicerów nie miał kawałka skóry w odpowiednim odcieniu. Z racji tego że nie mam cierpliwości do wiecznego szukania zamówiłem nową klapkę w ASO. Dodatkowy plus jest taki że mam w końcu klapkę z zatrzaskiem :wink:

5be22c8e9adc535emed.jpg

Wiem że parę osób pytało mnie o białą. Na chwilę obecną ona jest "w podróży". Jak wróci, to porobię foty i wystawię na sprzedaż. Chyba że ktoś jest od razu zainteresowany to zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fotele ryją mi beret :kox: raz miałem okazję w nich usiąść w RS4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fotele ryją mi beret :kox: raz miałem okazję w nich usiąść w RS4 :naughty:

Ogólnie chłopaki się mnie pytali jak się w nich siedzi itp. Mam za sobą "aż" 60 km zrobione bez postoju i pierwszy szok na ich trzymanie już minął, trochę mi spowszedniały :P Owszem dalej jest trochę gimnastyki przy wsiadaniu/wysiadaniu, ale sama jazda jest ok. Zobaczymy co będzie przy 300-500 km robionych na zlot. Tylko że pomimo tego że wąski nie jestem jeszcze od poprzedniego tuninga mam słabość do mocno zarysowanych foteli :wink:

f72f413ce9e926b3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego ;) Ale fakt, jakbym miał używać takich siedzeń na co dzień to chyba by mnie szlag trafił przy wysiadaniu i wsiadaniu bo spoty chłop ze mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest miejsce żeby normalnie otworzyć drzwi to da się to ogarnąć. Ale jak wjadę do garażu to muszę nakur*** niezłego węgorza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do dziś pamiętam dłuższą trasę w tym fotelu :grin: ale mimo wszystko mega trzymają i po przesiadce na mega wygodne recaro przez pierwszy tydzień brakowało mi tego, no może poza tylko wysiadaniem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie ze znajomym filmowcem i fotografem w jednym pokręciliśmy się wczoraj trochę po Gdyni. Totalny spontan (nawet nie wyczyściłem jakoś dokładnie auta :ph34r: ). Ale parę fotek się ustrzeliło + kilka najazdów na krótkie statyczne video. Czekam jak to będzie wyglądać po obróbce. Ale i tak najważniejsze, że będą jakieś świeże foty na nowym kole i wnętrzu w jakości lepszej niż z telefonu

d606a0416135d8eamed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie film zmotał się szybciej niż zdjęcia :decayed:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/fW7bpCULock" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Uprzedzę pytania o zagłówek kanapy - jest, tylko chwilowo wysłany do kolegi pod Warszawą :wink:

Generalnie ten film trzeba traktować jako taką zajawkę przed większym kręceniem, ale to już po montażu turbin i z większą mocą

Klikajcie na profil SeasonOne na Facebooku, żeby być na bieżąco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wy...czesany projekt! :decayed: Szkoda tylko, że nie zapodaliście jakiegoś fragmentu z rykiem silnika bo style to jedno ale moc i brzmienie tego silnika to drugie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie, brakuje tutaj tylko fragmentu z odejsciem i rykiem silnika, choc i tak jest pieknie !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal, tu z założenia miał być sam static. Szczególnie że jak już padł pomysł na jakieś nagrywki to już było dość późno a policja w Gdyni bardzo nie lubi tuningów :kwasny: Mamy za sobą kręcenie BARDZO mocnego auta, gdzie Audi było raczej statystą :grin: a i tak chcieli mi zabrać dowód :wink:

-->

akjam, wiem że to dziwne ale serio fot jeszcze nie ma. Tak to jest jak artysta skupia się na filmach nie na fotach :grin:

Nagrywki w ruchu tylko na nowych turbinach, nie wcześniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...