Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z przyśpieszeniem


ostinho11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie. Zwracam się z probleme który trapi moją audiczkę, otóż od jakiegoś czasu mam problem z przyśpieszniem. Jadąc około 100/110km/h samochód przestaje przyślieszać. Mam wrażenie jakby się zapoietrzał. Niedawo wymieniałem w nim olej i filtry czy może mechanicy którzy wykonywali tą usługe mogli coś popsuć? Ponad to raz na jakiś czas jest problem z odpaleniem silnika, po przekręceniu kluczyka efekt jest taki sam jakby akumulator był kompetnie rozładowany. Czy może mnieć to jakiś związek?

Z góry bardzo dziękuje za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że auto nie chce przyspieszać masz w trybie awaryjnym. Posprawdzaj czy ci mechanice nie odpięli ci jakieś wtyczki bądź spadł wężyk od podciśnienia i dlatego auto przechodzi w tryb awaryjny. Jeśli problem z odpalaniem występował wcześniej to należy sprawdzić akumulator na jakieś stacji diagnostycznej bądź wiesza ci się rozrusznik i efekt będzie taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przestaje ci jechać to wpada w tryb awaryjny który jest kasowany przez zgaszenie silnika. Powodem pewnie jest zmienna geometria turbiny która sie zapiekła i pewnie problemy z układem podcisnienia. Co do palenia to jesli akumulator masz zdrowy/nowy to pewnie jest problem ze stykami, trzeba sprawdzić klemy akumulatora i przewody na rozruszniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...