Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temperatura silnika


Majki1985

Rekomendowane odpowiedzi

Jak są znaczki VAG-a to luz, widocznie zamienili gumę na plastik :)

Dziwne, że w ASO nie podali Tobie ceny... klient przed zakupem ma prawo wiedzieć ile musi za nią zapłacić, to chyba jest uregulowane w odpowiednich kodeksach :) W każdym razie ja gdy podaję im przez tel. numer interesującej mnie części to zawsze mówią po ile ją sprzedają.

Jedyne czego nie powiedzą to numeru OE (jeśli go nie znam i pytam się ogólnie ile kosztuje np. świeca zapłonowa do mojego auta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są znaczki VAG-a to luz, widocznie zamienili gumę na plastik :)

Dziwne, że w ASO nie podali Tobie ceny... klient przed zakupem ma prawo wiedzieć ile musi za nią zapłacić, to chyba jest uregulowane w odpowiednich kodeksach :) W każdym razie ja gdy podaję im przez tel. numer interesującej mnie części to zawsze mówią po ile ją sprzedają.

Jedyne czego nie powiedzą to numeru OE (jeśli go nie znam i pytam się ogólnie ile kosztuje np. świeca zapłonowa do mojego auta).

Gosc mowi zebym przyjechal na miejsce to wtedy pogadamy a ja nie mam czasu na to chcialem poprostu po vinie sprawdzic czy kupilem taka sama bo wydawalo mi sie cos nie pasowac ale nr z przewodu sie zgadza na koncu liteka H teraz tylko to wymienic i patrezc na olej:)a wiecz cos na temat termostatu czy jest rozbieralny bo wklad mam niby od rocznikow od 2001 do 2004 czy od 2000 do 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak to jest w termostacie do ALT

W ETCE jest rysunek przedstawiający termostat w dwóch częściach, ale kupić można tylko pierścień uszczelniający znajdujący się między nimi lub całość (w ASO).

Teoretycznie więc sam wkład można nabyć osobno (poza ASO) :)

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak to jest w termostacie do ALT

W ETCE jest rysunek przedstawiający termostat w dwóch częściach, ale kupić można tylko pierścień uszczelniający znajdujący się między nimi lub całość (w ASO).

Teoretycznie więc sam wkład można nabyć osobno (poza ASO) :)

i mam wklad za 33zl a jezeli bedzie caly tremostat to kupie behr za 180zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...