Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pytanie o wymiane licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

537 km.... Nie daleko? Kur.... Nie wiem co robic wolal bym zapłacić żeby mi ktos licznik. Przygotował niż grzebać tymi kompami

Dobra to ogarne tylko z jad wsad wsiąść do automatu

Opublikowano

Mi pokazało miasto nowinki kolo poznania :D

Opublikowano
  • Autor

Nowinki kolo lukowa ?

Wiec jak ktos cos o liczniku to niech napisze co zrobic

Opublikowano

Trochę podpowiem. Jak ktoś ma ul tarcze i ma na czerwono wyskalowane w km/h, to nie musi zmieniać tarcz, tylko przyzwyczaić się do nowych. Jesli nie, to koniecznie trzeba szukać tarcz EU. Zmiana wsadu nic nie pomoże, jak tarcze będą UK. Zresztą wsadu zmieniać nie trzeba, wystarczy odpowiednie kodowanie dać.

Jeśli licznik jest pełen polift, vdo, to pin zczytuje kabel kkl i program vag-comander. Można też spróbować vag-eeproomer, ale nie sprawdzałem. Na innych licznikach też można próbować kablem kkl, ale nie sprawdzałem czy działa. W polifcie można nawet zwykłym kkl ustawić przebieg, czego w przedlifcie się zrobić nie da.

klucze dodać można zwykłym kkl, o ile ma się poprawny pin.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za pomoc czyli kabel kkl + plus program vag comander da rade?

I co z przebiegiem w km bd?

Opublikowano

Tak. Tylko zmień kodowanie z UK na EU albo Niemcy, bo już nie pamiętam.

Opublikowano
  • Autor

Ok ściągnę vag comandera i spróbuje dzięki kolego

Opublikowano

Trochę podpowiem. Jak ktoś ma ul tarcze i ma na czerwono wyskalowane w km/h, to nie musi zmieniać tarcz, tylko przyzwyczaić się do nowych. Jesli nie, to koniecznie trzeba szukać tarcz EU. Zmiana wsadu nic nie pomoże, jak tarcze będą UK. Zresztą wsadu zmieniać nie trzeba, wystarczy odpowiednie kodowanie dać.

Jeśli licznik jest pełen polift, vdo, to pin zczytuje kabel kkl i program vag-comander. Można też spróbować vag-eeproomer, ale nie sprawdzałem. Na innych licznikach też można próbować kablem kkl, ale nie sprawdzałem czy działa. W polifcie można nawet zwykłym kkl ustawić przebieg, czego w przedlifcie się zrobić nie da.

klucze dodać można zwykłym kkl, o ile ma się poprawny pin.

Czyli zwykły kkl od viaken będzie działać z vag commanderem tak jak ori kabel dodawany w sprzedaży z tym programem?

I jeszcze pytanie jak zrobić, żeby na fisie pokazywalo aktualny bieg przy skrzyni automatycznej bo taką ma kolega Arek. Samym kodowaniem tego nie idzie zrobić. Czy w tym przypadku potrzebny jest wsad czy też w adaptacjach coś trzeba wpisać?

Opublikowano

Kabel powinien zadziałać, tylko zeby nie był jakiś najtańszy chinol za 20zl, bo może być lipa.

Co do automatu, to nie mam pojęcia, ale poza kodowaniem musi być na bank doprowadzony przewód z sygnałem ze skrzyni, zeby licznik wiedział, jaki jest obecnie bieg. Trzebaby sprawdzić na schemacie, jak to wygląda.

Opublikowano
  • Autor

To na skoro na pól fisie działa który bieg to na 1000 label musi juz byc

Opublikowano

Ale może trzeba go przepiac w inne miejsce, bo w pełnym może być inny układ kabelków. Nie wiem, bo nigdy nie szukałem nic o automacie. Wg mnie po przelodowaniu licznika powinno działać. A z którego roku to licznik? Z białym podświetleniem i cyfrowym zegarkiem?

Opublikowano
  • Autor

Tak

Opublikowano

To kabel kkl powinien go ruszyć, a z biegami nie mam pojęcia. Poszukaj rozpisek liczników i rozpisek kodowania. Coś mo świta, że poliftowe automaty były na szynie CAN i może dlatego nie wyświetla Ci info o biegu. Trzeba poszperać i poczytać o tym liczniku. Jest tu watek o wymianie licznika, ale bardzo obszerny i tam możesz zerknąć, ewentualnie zadać pytanie. Efekt wymiany licznika na fis, tak się nazywa wątek.

Opublikowano
  • Autor

Dobra dam znac po weekendzie co i jak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.