Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problemy z elektryką


darek00_00

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jak pisałem potrzebuje waszej pomocy

mam A4 1.8 95r

auto miałem niestety rozbite i po odebraniu od blacharza zaczelem je składac, i przyszedłmoment odpalenia. silnik co prawda odpalił ale po 1 sekundzie gasł, to chyba normalne bo był odłaczony jakies 3 misiace i to raczej immobilajzer. ale przez swoja glupote jakims cudem przewod + od rozrusznika dotkna karoseri i zrobilo zwarcie.

I po ty zauwazylem ze pompka nie podaje paliwa, iskra natomiast jest. sprawdzilem i do pompki nie dochodzi prad, wszystki bezpieczniki były cale, wczoraj sprawdzilem ze do kilku bezpiecznikow nie dochodz prad (około 8-9) a dzisiaj znow włozylem akumulator pompka odezwała sie trzy razy bez przekrecania zapłonu i dalej nic a pozniej było jeszcze gorzej, po przekreceniu zapłonu zaczeło mi palic trzy bezpieczniki( zgasły wszystkie kontrolki)

moze ktos wie jaka moze byc przyczyna

pomogły by mi w tym jakies schematy ale nigdzie nie moge znalazs, moze KTOS Z WAS

MA??

CO MAM ROBIC???-POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kolego bo szukałem odpowiedzi na swój problem, ale musisz napisać jeszcze raz chyba posta, bo ja nie wiele zrozumiałem. Poza tym szczerze mówiąc wygląda to na ewidentne zwarcie skoro tak jara bezpieczniki. Musisz dojść od czego jest każdy z bezpieczników które Ci pali i po kolei sprawdzać obwody tych urządzeń. Wygląda to jednak nieciekawie, sprzedaj najlepiej te brykę...

Pozdrawiam i powodzenia. Mnie wczoraj strzelił drugi dzień pod rząd bezpiecznik od pompki paliwa i dojść nie mogę dlaczego...

Zapraszam do Augustowa mam kabel i VAG-a to sprawdzić mogę Ci za friko jakie błędy w kompie siedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddaj do tego co popsul.takie przypadki nie naprawi sie na odleglosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...