-
rosiel obserwuje zawartość kodowanie modulu komfortu
-
kodowanie modulu komfortu
Witam.szukam kodowania modulu komfortu do b9 w limuzynie dla modulu 8w0907064.Nie dziala tylna klapa a przyciski widac w wartosciach , zamek zapadka również jest widoczny w vcds.Wysterowac mozna ale i tak nie działa z przycisków
-
[ALL B5] Nie działa podświetlenie deski rozdzielczej i licznika
wlacznik swiatel.wyciagnij i zobacz od tylu wlacznika
-
[ALL B5] Nie działa podświetlenie deski rozdzielczej i licznika
masz zasilanie na bialo niebieskim przy wlaczniku?>
-
[B5 ADR] Problemy z elektryką
oddaj do tego co popsul.takie przypadki nie naprawi sie na odleglosc
-
[ALL B5] Problem z parkotronikiem
masz parktronik w org?w b;lokach sprawdz odleglosci.wszystko bedzie jasne
-
[B5 ADR] Drgająca wskazówka obrotomierza
ktos dobieral sie do zegarow
-
[B6 BEX] Dławi się na wysokich obrotach i biegach - UPDATE
przeplywka nie ma opoznienia?
-
[B6 AWX] Wskaznik otwartych drzwi kierowcy-drzwi zamkniete-a na FISie nie
odchylony wlacznik .uszkodzony wlacznik.uszkodzony przewod.brak komunikacji z drzwiami(jesli masz sterownik w drzwiach)
-
[B5 AFN] Przeładowanie 575, uwalony przepływomierz (?) - prośba o analizę logów
wartość 550 dla LMM świadczy o ''zniszczonej'' przepływce na 100% jak jest podpięta... Pozdrawiam nie koniecznie.zamkniety egr i nieszczelny dolot zrobia to samo
-
[B5 ADR] Dlaczego muli go jak jest zimny przy rozpędzaniu
na zimnym paliwo wykrapla sie na zimnych ściankach cylindra stajac sie mieszanka oboga, iskra jest rowniez slabsza na zimnym gdyz wilgoc, opory elektryczne mieszanki, opory ukladu zaplonowego sa wieksze
-
[B5 AVV] Błąd AIRBAG
kostke sie wycina i lutuje.zalecenie serwisowe
-
[B5 AVV] Błąd zaworu elektromagnetycznego
sprawdz omomierzem zawor elektryczny,szczelnosc zaworka,przewodow,
-
[B7 BLB] Napęd wałków wyrównoważających
gniazdo sie wyciera.Lancuch jak kazda czesc ulega zuzyciu ale nie spotkalem sie z usterka lancucha w napedzie walków( bo o nich mowa)newlargiczna czescia jest slizgacz i napinacze.nie widzialem zeby sie w szczegolny sposob zuzywaly.uklad juz z teorii jest glosny wiec nie ma co narzekac ze szumi.konstruuje sie specjalnie obudowy ktore glusza w jakims stopniu halas.
-
[B7 BLB] Napęd wałków wyrównoważających
nie spotkalem sie z uszkodzeniami lancuchow.kola zebate sie nie wycieraja tylko problem jest z ustawieniem poprawnym luzu.jesli ktos zlozy nie tak (nawet fabryka wali bledy) rozsypuje sei wszystko.Czesto natomiast siada otwor w walkach do napedu pompy.Walki wyrownowazajace musza byc wymieniane z łożem.
-
[B5 AHU] turbina od AWX przeladowuje
09 to chyba nie max?problem moze byc w przyblokowanych dolotach smalcem, zawor N75, brudna turbina, czujnik cisnienia, zmieniony soft w sterowniku
rosiel
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta