Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] turbina od AWX przeladowuje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie,turbo jest od awx i caly czas przeladowuje na wymagane 0,9 laduje 1,5... zaworek n75 nowy,kierownice w turbinie czyszczone ...co moze byc przyczyna?

Opublikowano

09 to chyba nie max?problem moze byc w przyblokowanych dolotach smalcem, zawor N75, brudna turbina, czujnik cisnienia, zmieniony soft w sterowniku

Opublikowano

na wymagane 0,9? przeciez normalne cisnienie ladowania masz 1,7-1,9 bara

Opublikowano
  • Autor

na wymagane 0,9? przeciez normalne cisnienie ladowania masz 1,7-1,9 bara

mowie po odjeciu atmosferycznego...ecu podaje ~1948-a laduje ~2568 po odjeciu atmo wychodzi ~1568bar

program jest od 110KM seria

Opublikowano

dziurawe podciśnienie

Opublikowano
  • Autor

weze gumowe wczoraj zakupilem w aso,mam nadzieje ze sie uporam :good:

a jesli weze wymienie i dalej nic,to co jeszcze zostalo?

Opublikowano

turbina

Opublikowano
  • Autor

a jakie jest uzasadnienie tego przeladowania jesli to wina turbiny?

Opublikowano

na wymagane 0,9? przeciez normalne cisnienie ladowania masz 1,7-1,9 bara

mowie po odjeciu atmosferycznego...ecu podaje ~1948-a laduje ~2568 po odjeciu atmo wychodzi ~1568bar

program jest od 110KM seria

zrobisz korekte softu i bedzie ladowalo ile trzeba ... prawdopodobnie wine ponosi wysterowanie N75 jest pod inne turbo stad to przeladowanie .... radze szybko zajc sie tematem bo szkoda turbulum ....

Opublikowano
  • Autor

3 zaworki juz byly podmieniane i na kazdym to samo,te wezyki sa troche sparciale cisnienowe mam nadzieje ze w nich jest to pogrzebane...bylem z tym tematem u Witka juz

Opublikowano

i Wit nie poradził? :mysli:

Opublikowano

3 zaworki juz byly podmieniane i na kazdym to samo,te wezyki sa troche sparciale cisnienowe mam nadzieje ze w nich jest to pogrzebane...bylem z tym tematem u Witka juz

zrob logi ,zobaczymy jak to wyglada ..

p.s i co Witek powiedzial ... ?

Opublikowano
  • Autor

3 zaworki juz byly podmieniane i na kazdym to samo,te wezyki sa troche sparciale cisnienowe mam nadzieje ze w nich jest to pogrzebane...bylem z tym tematem u Witka juz

zrob logi ,zobaczymy jak to wyglada ..

p.s i co Witek powiedzial ... ?

myslal ze to wina n75,wezyki ,kupilem nowy zalozylem i dalej to samo...boost 94% i doladowanie 1,5bara ,przeplywka wariuje oczywiscie duze dawki podaje 1250
Opublikowano

3 zaworki juz byly podmieniane i na kazdym to samo,te wezyki sa troche sparciale cisnienowe mam nadzieje ze w nich jest to pogrzebane...bylem z tym tematem u Witka juz

zrob logi ,zobaczymy jak to wyglada ..

p.s i co Witek powiedzial ... ?

myslal ze to wina n75,wezyki ,kupilem nowy zalozylem i dalej to samo...boost 94% i doladowanie 1,5bara ,przeplywka wariuje oczywiscie duze dawki podaje 1250

a moze turbo ... nic nie mowil o sofcie ... ?

Opublikowano
  • Autor

powiedzial ze pierw trzeba doprowadzic doladowanie to porzadku...ma nadzieje ze po zmianie wezow bedzie ok :confused4:

wszystkiemu winne zapieczone kierwniczki w turbie,czyszczenie i teraz juz jest ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.