Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 344KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile Ci ta eseczka pali ?

Opublikowano
  • Autor

Auto pali 12 na trasie i 17-18 w mieście.

Zrobiłem w końcu fotkę nowych felg na lato. Zdjęcie telefonem i felgi tylko przystawione do auta..

Co o nich myslicie?

cidkeftaizd63bv9.jpg

w640.png

Opublikowano

sluszna koncepcja z tym zdjeciem oznaczen ;) miny na swiatlach bezcenne (widziane w lusterku oczywiscie) ;> a co to S4 to chyba kazdy normalny facet wie :gwizdanie:

Opublikowano

Przekozak fura :) Szkoda że n/a ale zawsze v8 :) Felga jak dla mnie za delikatna do auta - masz spokojną linię i delkatną w odbiorze felgę - coś bardziej drapieżnego - stanowczego by się zdało :) Moja wizja :) Nie bijcie :)

Opublikowano

prawie taka sama jak moja :naughty:

ale, "prawie" robi dużą róznice :wink4:

pozdrawiam !!!

Opublikowano
Zrobiłem w końcu fotkę nowych felg na lato. Zdjęcie telefonem i felgi tylko przystawione do auta..

Co o nich myslicie?

Jesli to 19" to calkiem spoko... choc moim zdaniem jest sporo fajniejszych opcji do S4 :)

Opublikowano

Auto pali 12 na trasie i 17-18 w mieście.

Dużo. Mi udało się zejśc do 11.2 na trasie. W mieście zrobiłem na razie tylko 100km i to głównie wieczorem ale spalanko 12.8 :good: Dam znać jak po staniu w korkach :decayed:

Opublikowano

wojtek , auto jest podświatlone na zółto u mnie

Opublikowano
  • Autor

Pali mi trochę więcej bo mam walnięty termostat, zamówiłem już w ASO ale trzeba czekać na niego 2 tygodnie:/

Trzeniu dzieki. rano odpaliłem to pokrętlo i wszystko swieciło jak trzeba. Zobaczymy co bedzie dalej.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ładna ładna fura :cool1:

Opublikowano

Ślicznotka :)

Opublikowano

oglądałem na żywo i pięknie się prezentuje a dźwięk V8 :slina::blink::shocked:

Opublikowano
  • Autor

dołożę nowe fotki w następnym tygodniu, za nowych felach. A tak na marginesie to kolega szykuje się do zakupu tego autka, także moze niedługo zmieni właściciela. Zobaczymy. Ja wracam do ukochanych BMW :)

sl371182bz3.jpg

dsc00796lo9.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no tak to bmw jest piekne :gwizdanie:

ale osobiscie wolalbym w to miejsce audi s8 v10 najnowsze :kox:

Opublikowano
no tak to bmw jest piekne gwizdanie

Nie wiem co w tej parówie ładnego.

Opublikowano
no tak to bmw jest piekne gwizdanie

Nie wiem co w tej parówie ładnego.

bardzo mi sie podoba muskularna budowa

nowe a8 tez jest duze/muskularne ale plusem jest to ze ma dosc delikatne ksztalty i byc moze dlatego ma wiecej zwolennikow

Opublikowano
  • Autor

to nie musi być akurat to bmw:) to był jedynie przykład. w grę wchodzą 3 auta. M3 e46 (03-04), e60 545 MPakiet i e65 745.

Ale i tak myślę że ten sezon jeszcze zostanę z Wami , jeszcze nie nacieszyłem się a4ką i nowym felunkiem na niej.

Opublikowano

A jak generalnie wrazenia po tych m-cach uzytkowania w stosunku do BMW? Co na plus, a co na minus?

W sumie jezdziles patrzac na podpis autami odpowiadajacymi klasa A6 w Audi, wiec ciezko troche o porownanie... :gwizdanie:

Opublikowano

Jak przyjdzie Ci ochota sprzedać daj znać :naughty:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

dokładnie to co michodzi po głowie cudo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :good: :good: :notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.