Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 344KM


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

no Jelito nie wiedziałem, że sprzedałeś BMW, choć chyba było na allegro. I jak się czujesz w Audi? do tego trochę mniejszym samochodzie niż przedtem (o klasę niżej). Kilka dni temu wieczorem, jadę sobie Wojska Polskiego a tu stoi niebieska Audi i podjechałem zobaczyć ją z bliska, ładna jest, gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze chłopaki już jestem. Odpowiadam na wszystkie pytania:) Fajnie że Wam się podoba, choć nie jest z wyglądu jakimś niezwykłym autem, Na ulicy Ot, normalna A4.

Malik, auta na pewno w żaden sposób nie bede tuningował, żadnych turbin itp, zauważyłem że na forumach audi ludzie bardzo się jarają wykresami czipami i ogólnie tuningiem. Ja zostawiam auto w oryginale.

Na lato kupię chyba 18stki, sam jeszcze nie wiem:)

SPANKY, TRZENIU

co sprawiło ze przesiadłes sie z BMW ...

Auto jest na przeczekanie, potrzebowałem też odpocząć od BMW, i myślę że wybrałem dobre auto. Miało już być następne BMW ale wszystkie co oglądałem to krótko mówiąc szroty, także muszę dozbierać troszeczkę kasy żeby kupić to co chcę, a po tylu autach już wiem czego szukam heh.

A czy lepsze od bmw? ............... zależy od jakiego BMW :cool1::evil: Znam już zalety i wady tego auta w porównaniu do bmw które miałem.

IVERSON, bardzo chętnie zaglądne na spota, ale od razu zaznaczam, nie palę gum ;)

Możecie coś mi napisać jak to jest z tym trzymaniem serii, ja nic nie wiem.( dlaczego tak się dzieje i czy można na to zaradzić) BMW 540 nie trzyma serii ale w drugą stronę i dostaje się więcej niż pisze.

Pablo

Załóż z powrotem znaczki bo jak ma być eska to eska

Będą znaczki ale inne :) a4 1.6 Bo i tak nikt nie wie co to s4 :polew:

no Jelito nie wiedziałem, że sprzedałeś BMW, choć chyba było na allegro. I jak się czujesz w Audi? do tego trochę mniejszym samochodzie niż przedtem (o klasę niżej). Kilka dni temu wieczorem, jadę sobie Wojska Polskiego a tu stoi niebieska Audi i podjechałem zobaczyć ją z bliska, ładna jest, gratuluję.

U mnie jak zwykle pierwszy klient który przyjedzie kupuje auto i jest to klient z Warszawy:) Jak to jest się przesiąść?

Hmm.. auto mniejsze, więcej palące, które daje dużo frajdy. Choć nie ma tego czegoś co ma BMW i odwrotnie.

Fajnie że się podoba jednak na tych felgach nie robi wrażenia.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jelito czy 2.11 ok. 15.00 nie mijaliśmy się na krzyżowce obok shell'a w Tbg, jechałem granatowym avantem b5 ul. sandomierską??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie coś mi ta B6 za bardzo skowato wyglądało hyhy , zapraszam do brania udziału w wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_tarnobrzeskie_a4_klubu-t52630.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam JELITO. Mówisz, że czas na zmiany? :) Myślę, że to dobra zmiana przynajmniej na jakiś czas. Bardzo ładna furka ja jakoś Cię jeszcze nie widziałem w Tbg :kwasny:

A jest chyba na co popatrzeć Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka cudowna kazdy by chcial miec takiego potwora :decayed: Tylko moze nie kazdy chcialby go karmic :disgust: A co do BMW to odpusc sobie... one sa dobre tylko na prostych :> Nie no taki maly zarcik :naughty: Ale ja bym bmw nie kupil... 10 letnie bmw nie potrafi robic wrazenia a A4 na duzych kolach owszem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bmw to tylko coupe i tylko ///M

true... 10 letnie... no moze e38...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż z powrotem znaczki bo jak ma być eska to eska

Będą znaczki ale inne :) a4 1.6 Bo i tak nikt nie wie co to s4 :polew:

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 10:09_________________________________________________ale to chyba w stalowej nikt nie wie.... :evil:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 10:10_________________________________________________a autko cool :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę że jakieś 80% :decayed:

na ile? :gwizdanie:

p.s. autko potega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...