Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

interfejs K+CAN Commander PIN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, :hi:

Panowie, prosba o doradzenie.

Potrzebuje wyciagnac PIN samochodu w celu zaprogramowania kluczyka/transpondera i dlatego pytanie; jaki powinienem zakupic interfejs i jakiego programu uzyc aby ten PIN zdobyc. Slyszalem ze Vag K+Can i K+Can Comander bedzie mi potrzebny ale Viaken w swojej ofercie takiego nie posiada. Z drugiej strony to co jest na "Alledrogo" - w opisach kabelkow nie ma mowy o A4 wiec juz zglupialem...

Swego czasu kolega soulmaster3m robil cos takiego ale w B5 ale nie wiem czy w B6 to zadziala.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/

Z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam

Opublikowano

B5 i B6 to całkiem inna bajka jeśli chodzi o wyciagnięcie PINu z licznika. Ja bym commanderem nie podchodził do licznika w b6, bo mozna go uwalić. Niby da sie zwykłym KKLem i programem vag eeprom Programmer ale ja bym nie ryzykował. Podjedz do kogoś od liczników i Ci odczyta pin za pare złociszy.

Opublikowano
  • Autor

B5 i B6 to całkiem inna bajka jeśli chodzi o wyciagnięcie PINu z licznika. Ja bym commanderem nie podchodził do licznika w b6, bo mozna go uwalić. Niby da sie zwykłym KKLem i programem vag eeprom Programmer ale ja bym nie ryzykował. Podjedz do kogoś od liczników i Ci odczyta pin za pare złociszy.

ale te pare zlociszy to 250zł :) wiec pomyslalem o zakupie interfejsu, ktory na przyszlosc moze sie przydac...

Czy interfejsem K+Can mozna jednoczesnie diagnozowac w tym samym zakresie co KKLem?

Opublikowano

To grubo Cie policzyli. 60 zł to normala cena za odczyt PINu. Nie kupuj K+can tylko KKL. K+can jest tylko do liczników. KKL jest do diagnostyki i działa z nim eeprom Programmer, z tym ze jest ryzyko uwalenia licznika i unieruchomienia auta. Chcesz to wyślij mi licznik to Ci odczytam pin.

Opublikowano
  • Autor

To grubo Cie policzyli. 60 zł to normala cena za odczyt PINu. Nie kupuj K+can tylko KKL. K+can jest tylko do liczników. KKL jest do diagnostyki i działa z nim eeprom Programmer, z tym ze jest ryzyko uwalenia licznika i unieruchomienia auta. Chcesz to wyślij mi licznik to Ci odczytam pin.

Dzieki za pomoc. Wyslac nie moge bo nie moge zostac bez auta. Poszukam czegos tanszego. Zatem pozostaje mi kupc KKL.

:hi:

Opublikowano

Bezpieczniej w tym przypadku odczytac pin z ecu.

Opublikowano

Z ecu benzyny? Tez nie jest tak prosto. To nie jest poczciwy edc15.

Opublikowano

KKL + VAG eeprom programmer wyciagnie pin tylko z non-crypto, znaczy sie z dumpa mozna samemu przeliczyc. To duzo bezpieczniejsze niz K+CAN Commaner, jesli tylko odczytujesz eeprom i nie zapisujesz modyfikowanego wlasnorecznie to jest bezpieczne.

Edytowane przez OskiUK

Opublikowano

Dzis troche potestowałem i kablem commander 1.4 połączyłem się w programie eeprom programmer , wiec jeden kabelek obsłuży oba programy :)

Opublikowano

U mnie kabel K+can nie hasa z VEP :( Tylko KKL. [OT] Przelamales sie co do VEP? Nie taki diablel straszny.. :decayed::wink:

Opublikowano

Ja vep nie używam. Mam magica i vag dash ori i na tych kablach pracuje. Dzis odkopałem commandera i tak z ciekawości potestowałem :)

Opublikowano

No wiadomo, do kombajnow porownywac nie ma co. Ale do amatorskiej zabawy sie nadaje - daje rade.

Edytowane przez OskiUK

Opublikowano
  • Autor

Czyli podsumowujac;

1. PIN moge wyciagnac KKL + VAG eeprom programmer?

2. Czy mozliwe jest to w tym przypadku przy pomocy Vag Dasch Can i czy wspolpracuje z KKL?

3. Czy Vag Dasch Com tez do tego sluzy i czy wspolpracuje z KKL?

Edytowane przez szampoon

Opublikowano

do VDC jest dedykowany interfejs tak pin powinieneś wydobyć KKL i V.E.P. C do commandera to bym był ostrożny czasami potrafi ubić licznik

Opublikowano

Ad 1. Tylko szafy non crypto

Ad 2. VDC tylko oryginal, klon nie dziala z RBx. Soft nie dziala z KKL

Ad 3. Tak, ale nie dziala z KKL

Opublikowano
  • Autor

Ad 1. Tylko szafy non crypto

Ad 2. VDC tylko oryginal, klon nie dziala z RBx. Soft nie dziala z KKL

Ad 3. Tak, ale nie dziala z KKL

ad.ad.1 boje sie zapytac co to "szafa non crypto" i gdzie tego szukac :(

ad.ad.2 dedykowany kabelek VDC od Viakena nie zadziala?

Czy znacie kogos w Lodzi lub okolicach, kto ewentualnie moze wydobyc PIN?

Opublikowano

Szafa non crypto to licznik ze wczesnych rb4, nie zaszyfrowany. Jaki masz rocznik auta?

Opublikowano
  • Autor

Szafa non crypto to licznik ze wczesnych rb4, nie zaszyfrowany. Jaki masz rocznik auta?

2001 (b6)

Opublikowano

Z tego powinienes zwyklym kklem wyciagnac pin.

Opublikowano
  • Autor

Z tego powinienes zwyklym kklem wyciagnac pin.

Dzieki, bede probowal. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.