Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chcem założyć ledy włącznik z funkcją AUTO zwykłe światła


Pawel429

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc, mam włącznik świateł z funkcją auto który nie jest zakodowany czyli w dzień nie zapala świateł krótkich, i chciał bym podpiąć pod to światła LED oczywiście żeby w dzień sie włączały automatycznie i automatycznie żeby po zmierzchu przełączał sie na krótkie czy jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jest zakodowany na niemcy czyli włącza krótkie dopiero po zmierzchu

Edytowane przez Pawel429
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ma działać ale chcem teraz podpiąć pod to jakies ledy i chciał bym żeby to działało w automacie czyli w dzien ledy a wieczorem żeby automatycznie przechodził na światła zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dopisze ze kupiłem ledy sa trzy przewody i w instrukcji jest ze plus+ i minus- bezpośrednio do aku a ten trzeci do postojówki do plusa ale to nie bedzie mi działać tak jak bym chciał


nie mam świateł do jazdy w dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namieszalem . przepraszam.

jeszcze raz

plus podlaczasz gdzies pod prad za stacyjka,minus gdzies do masy. a ten 3 przwod podlaczasz pod swiatla mijania. twoje ledy maja wbudowany przekaznik . to bedziesz mial efekt taki ze jak wlaczysz zaplan to zapala sie ledy,na pozycji auto "powinny" choc nie jestem pewien czy beda sie palic ledy. ale zalózmy ze beda to po zmierzchu jak swiatla mijania sie wlacza a ten 3 kebelk dostanie napiecie ,automatycznie wylaczy ci ledy

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...