Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto gra w GTA:San Andreas i w jakim miejscu gry teraz jest ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja teraz z wioski po spaleniu całego pola TRAWY (aż sięserce krajało) mieszkam na jakiejś byłej stacji benzynowej i wykonuję usługi dla Yakuzy tyle że teraz wyskakuje mi informacja że muszę zdobyć więcej doświadczenia w nurkowaniu i nie wiem jak to zrobić... a Wy w jakim miejscu jesteście ??

Opublikowano

100 % gry.. :) zabawa się rozkręca dopiero kolego :) ale gra świetna... pozdro :)

Opublikowano

100% gry w dwa tygodnie. Teraz odpalam dwa razy w roku i rozjeżdżam pieszych.

Doświadczenie w nurkowaniu zdobywasz jadąc nad wode, wskakujac do wody i nurkując. Sprawdź sobie w klawiszologi jakie klawisze masz zamapowane do pływania.

Opublikowano

no właśnie też mam to ale jakoś gorzej z czasem

piszecie wszelkie podpowiedzi :564:

Opublikowano

KLIK

Tutaj znajdziecie wiele odpowiedzi na pytania dot. GTA

Z tego co pamiętam to trzeba rozwijać sprawność fizyczną żeby dłużej nurkować i szybciej pływać, więc grzej na pakernie ale nie autem a biegiem ;)

Opublikowano
  • Autor

na pakerni jestem już na maxa ale robię to co ZIOOLKO, mi podpowiedział...

Opublikowano

Tez kiedys w to gralem. Fajna gierca. Pamietam, ze najbardziej wkurzala mnie pakernia i w ogole zdobywanie umiejesci, no chyba ze to byly umiejetnosci jazdy autem to ok. :D

Oczywiscie zrobilem 100% gry bez wpisywania zadnych kodow, a po tym zacząlem wstukiwac kody i zaczela sie swietna zabawa. :diabelek:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ZIOOLKO, mam kolejny problem a mianowicie jestem teraz znowu u mnie na dzielnicy i trwają zamieszki palą się domy wybuchają samochody psiarni ( i tym chu... to bardzo dobrze) a ja mam jechać z chłopakiem mojej siostry zebrać kilku członków mojego gangu GROOVE. jak to zrobić bo na mapie nie pokazuje się gdzie mam jechać a jak podjeżdżam pod grupkę typków z giwerami ubranych na zielono i na nich trąbię czy wysiadam i prubóję zagadać to oni i tak nie chcą wsiąść mi do auto...

Opublikowano

everyoneisrich - fajny kod że same lepsze fury jeżdżą... po co sięwozić złomami ;)

Opublikowano
  • Autor

no ale jak zwerbować tych gangsterów żeby wsiedli mi do auta ???

Opublikowano

Panowie skąd można ściągnąć <cenzura> do tej gry a może ktoś ma i przesłałby mi na email.

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 11-03-2007, 11:05 ]

wybacz... Ale to forum o czym innym.

Opublikowano

ja juz przeszedłem Gta 3,Gta:VC, a przy San Andreas jestem przy samym koncu wyjebana giera tyle ze ja gram na ps2

Opublikowano
no ale jak zwerbować tych gangsterów żeby wsiedli mi do auta ???

Podchodzisz do gościa celujesz do niego i zapodajesz komendę "za mną"

Musisz sprawdzić w klawiszologii bo grałem ponad rok temu i nie pamiętam który przycisk chyba G

To jest metoda werbowania możesz zebrać kilkuosobowy gang i będą wykonywać twoje polecenia

Opublikowano
  • Autor

spedyt,

dzięki Kolego poszło ! zostałą jedna misja do zakończenia gry...

Opublikowano
zostałą jedna misja do zakończenia gry...

No to gratulacje :wink:

Opublikowano
  • Autor

a jak w ostatniej misji gasić ogień bo używam gaśnicy ale cośto nie świruje...

Opublikowano
a jak w ostatniej misji gasić ogień bo używam gaśnicy ale cośto nie świruje

Trzeba skończyć misję strażacką i bedziesz ognioodporny :wink:

Opublikowano
  • Autor

czyli ukraść straż i wykonywać misje ??

Opublikowano
czyli ukraść straż i wykonywać misje

albo poszukać przy jednostkach OSP czasami stoja wozy strażackie

Opublikowano
  • Autor

w końcu miałem trochęczasu przysiąść do gierki i w końcu ją przeszełem !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.