Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto gra w GTA:San Andreas i w jakim miejscu gry teraz jest ?


Rekomendowane odpowiedzi

no wykonałem wszystkie misje główne teraz walczę o teren i startuję w różnych wyścigach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test Drive Unlimited polecam :cool:

no i pierwszy samochod ;) audi a4 cabrio...

Czy Polska na PC jest już, a może ktoś ma jakieś najświeższe wieści, bo nie mogę się doczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam wojsko, nie ma jak kupic wlasna chalupke, wybrac sie do salonu audi i kupic wymarzona audiczke :D.

Pozatym wersja polska juz jest... chodz ja wole angielska :P zawsze mozna sie czegos nauczyc.... .

ale zeby nie bylo zabardzo OT to GTA tez calkiem nie zle jest :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam wojsko, nie ma jak kupic wlasna chalupke, wybrac sie do salonu audi i kupic wymarzona audiczke :D.

Pozatym wersja polska juz jest... chodz ja wole angielska :P zawsze mozna sie czegos nauczyc.... .

ale zeby nie bylo zabardzo OT to GTA tez calkiem nie zle jest :cool:

A gdzie znaleźć polską wersję?

Jeszcze parę dni temu latałem po sieci i wszędzie było napisane, że premiera Polska przesunięta na połowę kwietnia (w Empikach i tym podobnych jeszcze jej nie znalazłem :question: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znaleźć polską wersję?

Jeszcze parę dni temu latałem po sieci i wszędzie było napisane, że premiera Polska przesunięta na połowę kwietnia (w Empikach i tym podobnych jeszcze jej nie znalazłem :question: )

nie wiem i nie pytaj skad mam angielska :lol:, ale mysle,ze nie trudno sie domyslec... za jakis czas bedzie i polska wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znaleźć polską wersję?

Jeszcze parę dni temu latałem po sieci i wszędzie było napisane, że premiera Polska przesunięta na połowę kwietnia (w Empikach i tym podobnych jeszcze jej nie znalazłem :question: )

nie wiem i nie pytaj skad mam angielska :lol:, ale mysle,ze nie trudno sie domyslec... za jakis czas bedzie i polska wersja.

Pytał nie będę, domysłów też nie będę snuł :lol:

No właśnie Polskiej wersji jeszcze nie ma, a poczekam na nią, bo i tak muszę jeszcze dokończyć Scarface'a i chociaż trochę pograć w GTR 2, zanim się w pełni zagłębię w TDU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, co mam zrobic w misiji w której mam jechac za pewną babą (tak jak bym jechał z jakims gps :rotfl: ) cały czas za nią jezdze i nic! Próbowałem rozwalic to źle, próbowałem potem wsciasc do niej do auta tez nie da rady. Wiecie moze o którą Mi chodzi??

Jesli tak to prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil321, jak się nazywa ta misja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil321, jesli dobrze pamiętam to musisz lekko stuknąc w auto tej babki i je chyba potem zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szkole nauki jazdy nauczyłeś się takiego tricku (lekkie uderzenie w bok pojazdu żeby się odwrócił o 180 - jeśli dobrze pamiętam policyjnym radiowozem). To samo musisz zrobić w przypadku tej babki. Uderzasz, ona wyskakuje, zabierasz samochód i wracasz do garażu. Koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. przeszedłem, dzięki.

ale mam teraz problem z misją "Stowaway"

Mam wjechac motorem do odlatującego samolotu, lecz w zaden sposób nie moge go dogonic, poprostu nie ma szans. Jade na maxa a samolot i tak sie oddala i w koncu wylatuje i "mission failed"!

Wiecie moze co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil321, po prostu gaz do oporu i tych ludzi i samochody omin prawą strona, tak zeby nie zaczepic zadnej beczki ani nic. Po kilku probach dasz rade. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...