Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto gra w GTA:San Andreas i w jakim miejscu gry teraz jest ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i w końcu ją przeszełem

Zrobiłeś 100%?

Opublikowano
  • Autor

no wykonałem wszystkie misje główne teraz walczę o teren i startuję w różnych wyścigach...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Są zapowiedzi 4 gry z serii GTA, premiera na Xboxa w październiku przyszłego roku, a ja nie mogę sie doczekać na wersję PC

Opublikowano

ja tez się nie moge doczekac, jak sie gra w gta to już inne gry sa niepotrzebne

Opublikowano

Test Drive Unlimited polecam :cool:

no i pierwszy samochod ;) audi a4 cabrio...

Opublikowano
Test Drive Unlimited polecam :cool:

no i pierwszy samochod ;) audi a4 cabrio...

Czy Polska na PC jest już, a może ktoś ma jakieś najświeższe wieści, bo nie mogę się doczekać?

Opublikowano

GTA najlepsza zabawa jest, jak ściga Cię wojsko i policja :biggrin:

Opublikowano

ee tam wojsko, nie ma jak kupic wlasna chalupke, wybrac sie do salonu audi i kupic wymarzona audiczke :D.

Pozatym wersja polska juz jest... chodz ja wole angielska :P zawsze mozna sie czegos nauczyc.... .

ale zeby nie bylo zabardzo OT to GTA tez calkiem nie zle jest :cool:

Opublikowano
ee tam wojsko, nie ma jak kupic wlasna chalupke, wybrac sie do salonu audi i kupic wymarzona audiczke :D.

Pozatym wersja polska juz jest... chodz ja wole angielska :P zawsze mozna sie czegos nauczyc.... .

ale zeby nie bylo zabardzo OT to GTA tez calkiem nie zle jest :cool:

A gdzie znaleźć polską wersję?

Jeszcze parę dni temu latałem po sieci i wszędzie było napisane, że premiera Polska przesunięta na połowę kwietnia (w Empikach i tym podobnych jeszcze jej nie znalazłem :question: )

Opublikowano

A gdzie znaleźć polską wersję?

Jeszcze parę dni temu latałem po sieci i wszędzie było napisane, że premiera Polska przesunięta na połowę kwietnia (w Empikach i tym podobnych jeszcze jej nie znalazłem :question: )

nie wiem i nie pytaj skad mam angielska :lol:, ale mysle,ze nie trudno sie domyslec... za jakis czas bedzie i polska wersja.

Opublikowano

A gdzie znaleźć polską wersję?

Jeszcze parę dni temu latałem po sieci i wszędzie było napisane, że premiera Polska przesunięta na połowę kwietnia (w Empikach i tym podobnych jeszcze jej nie znalazłem :question: )

nie wiem i nie pytaj skad mam angielska :lol:, ale mysle,ze nie trudno sie domyslec... za jakis czas bedzie i polska wersja.

Pytał nie będę, domysłów też nie będę snuł :lol:

No właśnie Polskiej wersji jeszcze nie ma, a poczekam na nią, bo i tak muszę jeszcze dokończyć Scarface'a i chociaż trochę pograć w GTR 2, zanim się w pełni zagłębię w TDU.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Słuchajcie, co mam zrobic w misiji w której mam jechac za pewną babą (tak jak bym jechał z jakims gps :rotfl: ) cały czas za nią jezdze i nic! Próbowałem rozwalic to źle, próbowałem potem wsciasc do niej do auta tez nie da rady. Wiecie moze o którą Mi chodzi??

Jesli tak to prosze o pomoc

Opublikowano

kamil321, jak się nazywa ta misja??

Opublikowano

Ta misja jest dokładnie w miejscowosc "doherty"

Jest to misja u "CV"

Misja nazywa sie "ZEROING IN"

Opublikowano

kamil321, na początek

Misje kradzieży samochodów w garażu:

Zeroing In 
Test Drive 
Customs Fast Track 
Puncture Wounds 

jeszcze coś poszukam

Solucja

Opublikowano

Kamil321, jesli dobrze pamiętam to musisz lekko stuknąc w auto tej babki i je chyba potem zabrać.

Opublikowano

W szkole nauki jazdy nauczyłeś się takiego tricku (lekkie uderzenie w bok pojazdu żeby się odwrócił o 180 - jeśli dobrze pamiętam policyjnym radiowozem). To samo musisz zrobić w przypadku tej babki. Uderzasz, ona wyskakuje, zabierasz samochód i wracasz do garażu. Koniec :)

Opublikowano

Ok. przeszedłem, dzięki.

ale mam teraz problem z misją "Stowaway"

Mam wjechac motorem do odlatującego samolotu, lecz w zaden sposób nie moge go dogonic, poprostu nie ma szans. Jade na maxa a samolot i tak sie oddala i w koncu wylatuje i "mission failed"!

Wiecie moze co z tym zrobic?

Opublikowano

Kamil321, po prostu gaz do oporu i tych ludzi i samochody omin prawą strona, tak zeby nie zaczepic zadnej beczki ani nic. Po kilku probach dasz rade. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.