Michalsek

audi concert -podswietlenie przyciskow.

Recommended Posts

Witam. Mam problem z zakupionym radiem z cd audi concert do mojego a4b6 combi 2003r. Po podlaczeniu radia stwierdzilem brak podswietlenia przyciskow. W samochodzie mam dwie kostki wychodzace i przewod antenowy. Nie odbiera rowniez fal radiowych co w poprzednim radiu blaupunkt odbieralo dobrze. Co moze byc przyczyna tych dwoch usterek? Napiecie w kostkach jest ok sprawdzalem. Prosze o pomoc bo jak to wina radia to musze zareklamowac.

Share on other sites

Za podświetlenie odpowiada szyna CAN. Na pewno nie masz też info na FIS. W dziale Car Audio znajdziesz mój temat z opisem poszczególnych kostek, a w warsztacie jest temat o podpięciu CAN.

Share on other sites

Ok. A czy can odpowiada za odbior odbior fal?

Share on other sites

Sorry za być może nie mądre pytanie ale czy sprawdzałeś na włączonych światłach.Podświetlenie przycisków jest dopiero jak się włączy światła.

:audi::quattro: i wszystko jasne.

Share on other sites

Odpowiem na to nie madre pytanie sprawdzilem :-) nitroo moglbys mi podsunac ten twoj temat bo nigdzie nie widze

Share on other sites

Ok. A czy can odpowiada za odbior odbior fal?

Nie.

:arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249248-brak-radia-na-fis/?p=3600830

:arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/13949-all-b6-podlaczenie-can-z-zegarow-do-radia/

Share on other sites

Dzieki. Czyli radio do oddania bo nie czyta fal radiowych. A czy po podlaczeniu Cana glosniki tylne beda dzialac czy trzeba cos innego kombinowac? Sory za takie pytania ale ja sie na tym nie znam. Dzieki nitroo

Share on other sites

CAN odpowiada tylko za podświetlenie przycisków radia, wyłączanie go po wyjęcou kluczyka, komunikację z GALA oraz zapobiega, by radio wyłączało się co godzinę jadąc autem.

Za głośniki z tyłu odpowiada kostka w radiu - masz ją opisaną w linku, który Ci podałem. Sprawdź kod radia na naklejce - zaczyna się od 8E0, czy od 8P0?

Zaczyna sie na 8E0

Share on other sites

To masz radio z A4. Sprawdź antenę, czy dobrze siedzi.

Share on other sites

Wlasnie sprawdzalem podlaczylem tez stare radio i smiga jak trzeba a na concercie wyszukiwanie reczne jak i automatyczne nic nie pomaga (znalazlem tylko recznie radio zet)

Share on other sites

Jakiego tego starego blaupunkta miałeś ?

REGULAMIN FORUM  !!!

Share on other sites

masz od anteny 2 wtyczki, czarny okragla i brazowa kwadratowa?

Share on other sites

Witam forumowiczów mam problem z radiem a bardziej z jego podświetleniem i włączaniem i włączaniem po kluczyku poprzednie radio które miałem symphony 2 podświetlenie miało i wszystko było ok postanowiłem go wymienić ponieważ był uszkodzony laser i nie czytał płyt więc zakupiłem symphony 1 po podpięciu wtyczek radio chodzi tylko ze nie ma podswietlenia i po kluczyku włączania i wyłączania dodam że mały ekran jest podświetlany i przyciski TP i inne też. Proszę o pomoc co może być.

Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.