Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wywalilo płyn w zbiornik później wyciek magla


spiritA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaczęło się od tego ze płyn w zbiorniku wspomagania znacznie wzrastał, po czym aż przez korek wylewal się na zewnątrz, ubyło tak myślę że na pewno jeden pełny zbiornik. Kiedy zdążyłem to zauważać zacząłem odciągnąć płyn strzykawka do poziomu. Problem znikł,skoro ubyło trzeba było dolewac ze uzupełnianie trwało zbyt długo zauważyłem wyciek z magla lewa strona przy drążku. Trwało to wszystko około miesiąca czasu (od kiedy zauważyłem że wybija płyn do zlokalizowania wycieku) zmian w tym czasie żadnych nie widziałem poza wyjaca pompa kiedy w zbiorniku robiło się pusto. I ok, magiel do roboty oddam,a jeśli to nie załatwi sprawy i zniszczy nowe uszczelnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objaw wzrastania poziomu płynu w zbiorniczku wspomagania i jego pienienie się występuje , gdy do układu w czasie pracy dostaje się powietrze.

Czyli prawdopodobnie w miejscu układu w którym podczas pracy panuje podciśnienie masz nieszczelność i zaciąga do układu powietrze :decayed:

Podobny skutek może dawać dostanie się do układu wody lub innego płynu, powodującego pienienie się oleju hydraulicznego.

Jeżeli pod wpływem braku czynnika mechanicznemu uszkodzeniu uległa pompa wspomagania i opiłki metalu poszły w układ, to sama naprawa maglownicy pomoże na krótko :decayed:

Trzeba by wymienić też pompę i dokładnie wypłukać, albo wymienić przewody hydrauliczne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak, jak wróci magiel to przepłukuj układ, na opiłki to widziałem na forum patent z magnesem w zbiorniczku na druciku, sam go używałem i stwierdzam że się sprawdza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...