Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wystepowaly chociaz orginalne z czarnym piano ?? Bo ten co linka dales to zamiennika niby wysokiej jakosci ale zamiennik i sie zastanawiam zeby to ladnie siadlo a nie bylo potem jakiejs akcji z pilowaniem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystepowaly chociaz orginalne z czarnym piano ?? Bo ten co linka dales to zamiennika niby wysokiej jakosci ale zamiennik i sie zastanawiam zeby to ladnie siadlo a nie bylo potem jakiejs akcji z pilowaniem :) .

Własnie raczej nie było czarnego piano ORI chociaz jeden sprzedawca co ma używkę i handluje ori częsciami ma sprawdzić mi numer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te chromy jakoś słabo przemawiają do mnie jak i w grillu tak i w kratkach halogenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7ups idzie w pelna czern dlatego mu sie nie podoba :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7ups idzie w pelna czern dlatego mu sie nie podoba :D .

No to zrozumiałem ( co komu się podoba ) tylko mając chrom wokół szyb średnio jak dla mnie wygląda reszta cała w czerni .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzac na ta fotke to obudowy lusterek tez by sie przydalo kupic ehhhhhh :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzac na ta fotke to obudowy lusterek tez by sie przydalo kupic ehhhhhh :) .

raczej całe lusterka a ceny sa z kosmosu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo ja tylko swoją opinie napisałem

Twoja fura tobie ma się podobać

Co to chromów ja u siebie zamaluje wsio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymmm moze po prostu oklei te lusterka i po sprawie, z tego co widze tylko gora jest "aluminiowa" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa jest Alu ale szczerze to albo zakładać ORI lustra albo wcale "oklejka" nie wchodzi w grę......

lustra z S6 mozna wyrwać za ok 2 tys kpl. a takie z kamerami to cena 4 tyś ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no 2 kola za obudowy lusterek nie dam nie ma bata, ja tam z oklejaniem mam same dobre wspomnienia wiec zobaczymy jak wyjdzie, najwyższe zdejmę folie jak slabo bedzie to wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rezerwuje jak coś :)


może coś mi się uda znaleźć na używkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no 2 kola za obudowy lusterek nie dam nie ma bata, ja tam z oklejaniem mam same dobre wspomnienia wiec zobaczymy jak wyjdzie, najwyższe zdejmę folie jak slabo bedzie to wygladac.

A oklejałeś już lustra? Inna bajka niż oklejanie płaskiego:/

Cuber, ogarniałeś już coś temat przekładki zderzaka z tyłu na polift z rurkami zabudowanymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam oklejac nie bede :D , mam od tego specjalistow pod nosem ( Aplikatorzy.pl ) ktorzy mi juz cale S3 pieknie okleili i z tego co wiem dla nich lusterka to chleb powszedni :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber sprawdziłem ja w garażu mam cały komplet prawy z side assist, grzane składne. Nie mam wkładu szkła bo pękło i dwa zatrzaski są ukruszone ale da się to zrobić. Jako że mi to do niczego nie potrzebne oddam Ci za przysłowiową flaszkę

Tutaj masz lewe do kompletu też z side assist

http://allegro.pl/lusterko-audi-s6-rs6-4g1-c7-chrom-satyna-lewe-i5326490078.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber sprawdziłem ja w garażu mam cały komplet prawy z side assist, grzane składne. Nie mam wkładu szkła bo pękło i dwa zatrzaski są ukruszone ale da się to zrobić. Jako że mi to do niczego nie potrzebne oddam Ci za przysłowiową flaszkę

Tutaj masz lewe do kompletu też z side assist

http://allegro.pl/lusterko-audi-s6-rs6-4g1-c7-chrom-satyna-lewe-i5326490078.html

a które zatrzaski ? Ogolnie to jestem zainteresowany :)

teraz tak patrzę na Grille z S6 i kurcze grill bym chciał ale bez znaczka S6 i tutaj powstaje kłopot gdyż zdejmując znaczek zostaje taka jakby podstawka pod niego ...

i pytanie co z tym zrobić ?

dd0c14c2e7943ee2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ? Jednak chcesz szary ?? Co do znaczka to moze jakis Quattro albo S-line ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że quattro jest w innym miejscu oraz jest inaczej mocowany.... S-line napisu nie było w grilu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...