Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

A można je przyciemnić? :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Musi być min 70% przepuszczalności światła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i właśnie tyle mają w standardzie. Dlatego pisanie o przyciemnieniu przednich szyb jest całkowicie bez sensu jak chcemy się przemieszczać spokojnie autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe przyciemnić można .. tylko jezdzić nie wolno :D albo wraz z zestawem zdzieraków :D


a seryjnie chyba jest koło 17-20% no nie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak policja zatrzyma można mówić ze się nie ma dowodu rejestracyjnego , wtedy nie zabiorą dokumentów za szyby ale mandat bedzie za brak dokumentów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jeśli zrobi ci sprawdzenie odzieży wierzchniej i znajdzie dokumenty to masz jeszcze 500 zł za wprowadzanie w błąd hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jeśli zrobi ci sprawdzenie odzieży wierzchniej i znajdzie dokumenty to masz jeszcze 500 zł za wprowadzanie w błąd hehe

jak to policman dotyka mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ciebie tylko odzież wierzchnią . jak by cię rozbierał to jest wtedy kontrola osobista hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze ogarnąć temat, ale jezdzi brat samochodem teścia jak przyjedzie z wysp mercem ala klasa g 80/90 r( nie wiem dokladnie) i przednie szybki( boczne ofc, tylne mają jeszcze mniej prześwitu) ma przyciemnione, ile dokładnie nie wiem, ale z zewnątrz mało co widać :) i mówi, że nigdy nikt mu dowodu za to nie wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze ogarnąć temat, ale jezdzi brat samochodem teścia jak przyjedzie z wysp mercem ala klasa g 80/90 r( nie wiem dokladnie) i przednie szybki( boczne ofc, tylne mają jeszcze mniej prześwitu) ma przyciemnione, ile dokładnie nie wiem, ale z zewnątrz mało co widać :) i mówi, że nigdy nikt mu dowodu za to nie wziął.

Przerabialem ten temat ogolnie sytuacja wyglada tak ma byc 70% ja mam tylko dotkniete przednie szyby ogolnie mialem kontroli mase policja sie nie czepia bo oni tez nie szukaja zaczepki jezeli nie narozrabiamy takze duzo zalezy od policjanta jeden odpusci drugi nie ale z reguly im mniej przyciemnione przednie tym wieksze szasne ze bedzie spokoj no ale przechodzac do tematu pojechalem na przeglad i zaczela sie rozmowa z gosciem bo on twierdzi ze moje szyby nie spelniaja wymogow ogolnie ze on to przepusi bo nie sa mocno przyciemnione bo widzi ze najlzejsza folia a ja z nim w zaparte jak to nigdy w zyciu mam 70% na pewno i on zeby mi udowodnic wzial miernik i mial racje moje szyby dlatego odbiegaly od tych 70% i do mnie mowil ze na tym zjadl zeby i nawet jezeli damy folie ktora okiem bedzie ciezko zauwazyc to i tak norme przekroczymy takze wedlug prawa z przednimi szybami nie mozemy nic robic a jezeli robimy to nie ma co sie klocic ze spelniamy wymogi bo tak nie bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie nie ma szans.. głownie dlatego że seryjnie już są przyciemnione i obojętnie jaka folia by to nie byla już będzie niżej niż 70..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kalibracja w ASO tylnej klapy??

hmmm śmiga bez problemów jak na razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale robiłes w końcu kalibrację?

ale co tutaj robić ? był problem z odpaleniem tego i w ASO to zrobili a kalibrację klapy mozesz wykonać sam przytrzymując przycisk zamykania klapy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć za ile graty zdobyłeś do klapy??

Generalnie to potrzebujesz : Siłowniki elektryczne, wiązke , sterownik, zamek z dociągiem klapy , przycisk do uruchamiania klapy , i teraz pytanie czy chcesz zrobić z jeźdzącą roletą bo wtedy napęd rolety jest potrzebne i wymiana słupków D :) ?

kupowałem osobno wszytsko i to był błąd bo i tak sam sterownik musiałem zamówić w ASO wieć suma sumarum wyszło mnie tak jak bym kupił komplet ...... Sterowniki solo nie są do dostania na alledrogo.....

Polecam kupic komplet z wiązką mają goscie z firmy BTCARS na alledrogo cena kompletu ok 1100 zł tylko poproś ich od razu aby zamek dorzucili do zestawu ;)

http://allegro.pl/audi-a6-kombi-klapa-elektryczna-silowniki-klapy-4g-i5046720032.html tutaj z polifta

http://allegro.pl/audi-a6-kombi-klapa-elektryczna-silowniki-klapy-4g-i5381275334.html bez wiązki

napęd rolety : http://allegro.pl/audi-a6-c7-4g-4g0-mechanizm-naped-rolety-bagaznika-i5082647822.html

popytaj Naszego kolegi z Klubu o graty nick z alledrogo : _auditeile_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...