Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sedan, 2.0TDI, S-line


Sylwestro101

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna A4 ale chyba po jakimś dzwonie bo tył s-line a przód zwykły zderzak , no chyba ze sam zmieniłeś tylną klapę . Bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne to masz. :thumbup1:

Kolor nietypowy. Tylko zastanawia mnie klapa z przetłoczeniem w samochodzie bez zewnętrznego sline.

Powodzenia w modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny wlasciciel kupil go w Tysklandzie w 2008, rok po produkcji i ma go az do teraz, starszy gosc, który pracuje za granica a jezdzi nim tylko jak jest w Norwegii. Czekam na sprawdzenie wszystkiego w serwisie ale poki co to wszystko wyglada dobrze, mam nadzieje, ze nie ma tu zadnego haczyka ;)

Edytowane przez Sylwestro101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeśli dobrze widzę to reflektory masz różne - jeden z białym kierunkiem, a drugi z pomarańczowym. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje to najgorszy doradca podczas zakupu samochodu. ; )

Zweryfikuj sobie te drobiazgi albo po prostu to olej żebyś nie dostał zawału gdyby jednak coś wyszło. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup nie jest jeszcze sfinalizowany takze nie bedzie problemu jakbym sie rozmyslil. Dostalem troche dziwna odpowiedz "Reflektor byl zmieniony a Audi nigdy mi nie powiedzialo dlaczego"

Edytowane przez Sylwestro101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu zderzak przedni jest zwykły plus różne lampy przednie , pewnie był walnięty z przodu oby nie mocno .


Auto z którego roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu zderzak przedni jest zwykły plus różne lampy przednie , pewnie był walnięty z przodu oby nie mocno .

Auto z którego roku ?

Idąc tym tropem tył też musiałby być po przygodzie. Nie ma co gdybać, właściciel sobie sprawdzi co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor fajny wyposażenie też oby nic poważnego nie było .


Czyli coś się działo z prawej strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, tylko wygląd tak , jakbyś miał jeden biały i pomarańczowy kierunkowskaz . Na jednym ze zdjęć można zobaczyć. Specjalnie fotki tylko z boku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moja ex zona pomylila gaz z hamulcem i uderzyla w slupek z predkoscia 10km/h, dlatego lampa i zderzak sa zmienione"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ten samochód dokładnie zanim sfinalizujesz zakup bo czytając to wszystko mocno bym się zastanowił nad kupnem...

Zakup nie jest jeszcze sfinalizowany takze nie bedzie problemu jakbym sie rozmyslil. Dostalem troche dziwna odpowiedz "Reflektor byl zmieniony a Audi nigdy mi nie powiedzialo dlaczego"

"Moja ex zona pomylila gaz z hamulcem i uderzyla w slupek z predkoscia 10km/h, dlatego lampa i zderzak sa zmienione"

Śmieszne te odpowiedzi są właściciela. :facepalm:

Wg mnie ten wątek powinien trafić do zakupu kontrolowanego. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze sie zastanawiam. W poniedzialek kolega sprawdzi to wszystko w serwisie Audi, jezeli ta historia pokryje sie z serwisem to raczej sie zdecyduje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra baza do modzenia, jak chcesz upchać ten grill z RS4 bez zmiany zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...