Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Wymiana listwy i boczków


szymonaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam delikatny problem bo nie wiem jak zabrać się do rzeczy.Chciałbym w mojej audi zmienić "srebrne" listwy na desce i drzwiach na drewienko.Dotyczy to też plastiku wokół drązka skrzyni biegów.Jeśli już ktoś robił taki manewr proszę o info czy są one na jakieś zatrzaski,śruby czy też klej???Proszę o odpowiedź....Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa boczków banalna .. Zdejmujesz boczek jakieś 3 śrubki , odpinasz kostki od głośników co by ich niechcący nie wyrwać , musisz przeciąć kawałem maty tłumiącej która jest przyklejona do wnętrzy boczków , listwa siedzi a spinkach ..ładnie sie je zrywa albo kombinerkami po odpowiednim odgięciu lub śrubokrętem jak nie chcesz ich uszkodzić .. :good:

Jeśli uszkodzisz spinkę to juz nie a bardzo bedzie sie nadawać do powtórego założenia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podlacze sie troche pod temat chce zdjac boczek tylko boje sie zeby go nie rozwalic bo juz blende od glosnika rozwalilem jak zdjac ten boczek odkrecilem dwie male srubki u gory boczkow na poczatku i na koncu za co mam szarpac rzeby sie ten boczek odczepil ,czy moze najpierw cos trzeba zdjac ??? dzieki z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, musisz odkręcić śruby widoczne na górze boczków, jedna na przedniej krawędzi a druga na tylnej - tuż przy szybie. następnie śrubę, która jest schowana wewnątrz uchwytu na dłoń, później ściągnąć tą maskowniczkę w której ta śruba się znajduje. Pod tą maskowniczką są jeszcze dwie śruby w przypadku przednich lub jedna śruba w przypadku tylnych drzwi. Potem wystarczy cały boczek unieść do góry i do siebie. Uważaj przy tym na przewody od głośnika i od sterowania silnika szyby. Konieczne jeszcze będzie wypięcie linki od klamki ale to wszystko będzie już dobrze widoczne i z pewnością sobie poradzisz. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...