Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witam mam pytanie bo chce zrobic podobne mody ..a4 b6 1.8 T AVJ


CiachoO84

Rekomendowane odpowiedzi

to wypowiedz jednej firmy ktora bawi sie w a tunning mechaniczy czy to co napisali jest prawda??

Zmieniam zdanie na temat hybryd. Emotikon smile Przy FWD i okrojonym budżecie to chyba najlepsze rozwiązanie. O ile oczywiście turbosprężarka jest należycie zmodyfikowana. Jak ta, którą tym razem zamontowaliśmy.

Pacjent: A4 B6 1.8T AVJ
- turbosprężarka hybrydowa wykonana na K03
- wydajniejsze wtryskiwacze 380cc
- sztywny dolot TIP
- centralny intercooler FMIC
- SAI usunięte i wyłączone

Określmy to jako setup wstępny/tymczasowy, bo wtryski okazały się dużo za małe i nie było co dmuchać. Z tego powodu na razie bez wykresu. Do wykorzystania potencjału turbinki konieczny jest montaż wtrysków 440/480cc oraz wydajniejszej pompy paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy mod jaki mozna zrobic w b6 to dolozenie quattro :decayed: ciekawe co to za hybryda skoro potrzebne wtryski 440 - jakos nie widze zeby na dupce z k03 wyszly okolice 300KM ale moge sie mylic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobiona hybryde z k03 i przy max wydajnosci hybrydy wtryski z bama sie kończą i zeby max moc uzyskac musze większe wtryski kupić a myślałem że 380cc w zupełności wystarczą ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobiona hybryde z k03 i przy max wydajnosci hybrydy wtryski z bama sie kończą i zeby max moc uzyskac musze większe wtryski kupić a myślałem że 380cc w zupełności wystarczą ; )

To na ile te 380 wystarczają przy dobrej hybrydzie k03 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 250-260Km, ale z odpowiednim przebiegiem mocy, na pewno nie starczą żeby utrzymać tą moc do końca. powyżej 250Km zalecam 440cc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dwa tygonie napisze co uzyskalem :)

k03s

wtryski z saba 373 cc

downpipe


to wypowiedz jednej firmy ktora bawi sie w a tunning mechaniczy czy to co napisali jest prawda??

Zmieniam zdanie na temat hybryd. Emotikon smile Przy FWD i okrojonym budżecie to chyba najlepsze rozwiązanie. O ile oczywiście turbosprężarka jest należycie zmodyfikowana. Jak ta, którą tym razem zamontowaliśmy.

Pacjent: A4 B6 1.8T AVJ
- turbosprężarka hybrydowa wykonana na K03
- wydajniejsze wtryskiwacze 380cc
- sztywny dolot TIP
- centralny intercooler FMIC
- SAI usunięte i wyłączone

Określmy to jako setup wstępny/tymczasowy, bo wtryski okazały się dużo za małe i nie było co dmuchać. Z tego powodu na razie bez wykresu. Do wykorzystania potencjału turbinki konieczny jest montaż wtrysków 440/480cc oraz wydajniejszej pompy paliwa.

ten problem nie jest moj tylko tam gdzie planuje to zrobic kolega miał wlasnie taki problem dlatego sie spytalem co tutaj jest nie tak ;)



wrclaguna (dziś, 19:36):
Notatka

ile razy bede przypominał ???




PROSZE UZUPEŁNIC PROFIL

prosze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...