Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy Brak kierunków.


BEpower07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Montowalem dziś moduł drl, wszystko poszło dobrze moduł działa. Ale jest jedenproblem przy montażu coś zrobiło mi pprawdopodobnie zwarcie w bezpiecznikach (poszedł dymek) teraz nie działa nawiew od klimatyzacji,wycieraczki, światła przeciwmgłowe przednie/tylnie i kierunki po Manetce jeśli zamykam auto z pilota to działają. Proszę o pilna pomoc ponieważ potrzebuje samochodu.

1. Nie dałem za wygrana poszedłem do samochodu i mam nowe wiadomości ;) mianowicie: pomiędzy światłami pozycyjnymi a mijania wszystko działa jak być powinno lecz jeśli włączę na mijania to światła pala ale nie działa reszta, z pozycyjnymi tak samo. Zamieszczam filmik żeby było łatwiej zdiagnozować problem.


Dodam że klimatronik probuje sie załączyć ale jakby nie miał mocy.

Edytowane przez BEpower07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję na początek posprawdzać wszystkie bezpieczniki(może od któregoś urządzonka siadły), jeśli nie pomoże to odpiąć dołożony moduł i zobaczyć czy wszystko wróci do normy, jeśli tak to masz go nieprawidłowo podłączony. Jeśli nadal będzie źle to obstawiam poprzepalane styki w manetce na wskutek zwarcia. Napisz co masz za moduł i gdzie go podpinałeś to spróbuję pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł mam już wyłączony od plusa została tylko instalacja ale to nie będzie miało nic do rzeczy robiłem tak jak tutaj

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284578-montaz-modulu-drl/

Bardziej chyba te styki poszły ale czekam na twoją opinie

Bezpieczniki wszystkie dobre.

Możliwe jest to że padł przekaźniki któryś ?

Tak wyglądają styki w manetce po zdjęciu kostki.

12d0b11b1b04583e48795dcea6183046.jpg

472ab2d0005039be97e84bbdbf2f3969.jpg

Problem rozwiązany: bezpiecznik 370 poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...