Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Komputer nie sygnalizuje otwartych drzwi


Gość deadcow

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a czy nie prościej byłoby gdyby ktoś kto ma sygnalizowanie otwartych drzwi podał nam jakie ma kodowanie, a my już sami doświadczalnie sprawdzimy czy da się włączyć tą funkcję w naszych licznikach?

Pozdrawiam :a4fan:

Jak juz wcześniej pisałem spróbujcie 04112... ja u siebie wpisywałem to mi go poprostu nie przyjmował :tongue4: pewnie dlatego że nie mam tego w opcji (rocznik) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super

tylko jak wpisać kody jak się nie ma sprzętu do podpięcia pod samochód :kox: no chyba że ktoś umie telepatycznie.

Mam A4 ze stycznia 2001

a oto mój licznik

0e795a08fff59939m.jpg

PS. jak widać pokazuje mi lewe drzwi a do tego umie pokazać jeszcze otwarty bagażnik :decayed:. Więc myślę że pozostałe drzwi też powinien pokazywać. Ale czy na pewno??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak wpisać kody jak się nie ma sprzętu do podpięcia pod samochód

Zainwestuj w VAGa, no chyba że jeszcze lapek to już większe koszty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu chodzi o kodowanie funkcji w liczniku za pomocą VAG'a. Ostatnio bawiłem się programem i przez przypadek uruchomiłem gong niedomkniętych drzwi. Nie mam FIS'a i tylko gong zaczął mi sygnalizować otwarte drzwi. Może to to samo co u mnie tylko dodatkowo na fisie pokazuje informacje?

Możecie sprawdzić jaki macie Software Coding w sterowniku licznika (Kombiinstrument) ja miałem 00040 i zmieniłem na 00240

pozdrawiam

Taaaa rewelacja, gąg się pojawił, drzwi się w dalszym ciągu nie pokazują - tylko, że po zmianie licznik zaczął mi pokazywać wszsto w milach i galonach :!: :wallbash:

Wszystko :!: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, przywróciliśmy VAG-iem pierwotne ustawienia :decayed:

Wprawdzie nie ma gongu - i otwarte drzwi się w dalszym ciągu nie pokazują :no:

ale przynajmniej nie mam schizy usiłując przeliczyć chwilowe spalanie z mil w galonach na km w litrach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...