Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lampy Przod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Posiadam Audi A4 B7 w wersji zwyklej jesli chodzi o stylistyke a wiec chciał bym wsadzic takie lampy na przod http://www.tuning1.com/info,7919 pytanie brzmi nastepujaco,czy do tych lamp sa potrzebne spryskiwacze oraz czujniki tak jak do bi xenon,niestety posiadam zderzak przod bez spryskiwaczy z zwyklymi lampami.

Opublikowano

Jeżeli chcesz włożyć xenon to teoretycznie tak , ale w praktyce dużo osób jeździ bez wyżej wymienionych rzeczy przez Ciebie ;)

Opublikowano
  • Autor

okey dzieki a na jakiej zasadzie wtedy ustawienie tych swiateł dziala jesli nie ma samopoziomowania ?

Opublikowano

Witam

Posiadam Audi A4 B7 w wersji zwyklej jesli chodzi o stylistyke a wiec chciał bym wsadzic takie lampy na przod http://www.tuning1.com/info,7919 pytanie brzmi nastepujaco,czy do tych lamp sa potrzebne spryskiwacze oraz czujniki tak jak do bi xenon,niestety posiadam zderzak przod bez spryskiwaczy z zwyklymi lampami.

do tych lamp nic ci nie potrzeba , to są zwykłe lampy

Opublikowano
  • Autor

czyli mam rozumiem ze aby podłaczam i tyle ? Wlasnie tak caly czas mysle nad nimi czy beda pasowac i nie bedzie troche wsi ....

Podpowie mi ktos jeszcze czy tez takie mi wejda bez spryskow oraz samopoziomowania ?

http://www.tuning1.com/info,7915

Edytowane przez BartRose

Opublikowano

czyli mam rozumiem ze aby podłaczam i tyle ? Wlasnie tak caly czas mysle nad nimi czy beda pasowac i nie bedzie troche wsi ....

Podpowie mi ktos jeszcze czy tez takie mi wejda bez spryskow oraz samopoziomowania ?

http://www.tuning1.com/info,7915

Nie potrzebujesz sprysków ani samopoziomowania do tego typu lamp.

Są to zwykłe lampy gdzie wchodzi żarówka H9

Opublikowano
  • Autor

Okey dziekuje bardzo za info.

Opublikowano

Ale lepiej zostań przy oryginale , tylko kup fajną żarówkę :P

Opublikowano

Ale lepiej zostań przy oryginale , tylko kup fajną żarówkę :P

jak się koledze podobają to niech kupuje :wink: chociaż w tej cenie można dorwac ori bixy :whistling:

Opublikowano

Przednie ledy w b7 jakoś tak średnio hehe Jest jeden rodzaj który daje radę , ale za tą cenę to bym wolał na bixy odłożyć :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

a BIXY będą pasowały P&P za zwykłe lampy ori ?

Opublikowano

wtyczki trzeba przerabiać +dokładać jeden przewód do DRL, reszta taka sama.

Opublikowano

Ok czyli nie ma generalnie wielkiej filozofii przy montowaniu ?

Opublikowano
  • Autor

Ale lepiej zostań przy oryginale , tylko kup fajną żarówkę :P

jak się koledze podobają to niech kupuje :wink: chociaż w tej cenie można dorwac ori bixy :whistling:

Tez wlasie mysle nad ta wymiana,ale bixow nie wloze do zwyklego zderzaka bez spryskow tak wiec zostaje wymiana zarowki na jakas fajna i tutaj pytanie co byscie polecicli zeby to dawalo fajny efekt wizualny i dobrze swiecilo.

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

dużo ludzi jezdzi z bixami , xenonami bez sprysków a pewnie większą uwage policji zwróci taka dziwna lampa niż ori , z tego co wiem opinie użytkowników takich lamnp nie są za dobre tzn kiepsko świecą

Opublikowano
  • Autor

Dzieki pomocy kolegi z forum dowiedziałem sie o opcji przerobienia przednich lamp w linku wiecej info i tez co o tym myslicie warte swieczki ?

http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i5329830032.html

Opublikowano

moim zdaniem taniej wyjdzie kupienie na allegro uzywanych lamp bi xenon ... gosc chce twoje lampy oryginalne +1500 zł nie wiem oplaca sie to ?

Opublikowano

Niby w aukcji jest napisane ze nowe przetwornice i zarniki sa w cenie, wiec by sie opylalo :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witam, panowie i jak robił ktoś taką przeróbke jak w linku z allegro?? bo sam się mocno zastanawiam mam zwykłe lampy a tu nowe graty daje do tych lamp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.