Treść opublikowana przez ursus888
-
Zamiana Xenon na zwykłe H7
możemy się zamienić chętnie oddam h7 na bixenon bez dopłaty haha
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
tak się zrobi:) tylko narazie dylemat co wybrać ale chyba tak się skończy jak mi doradzaliście powyżej
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
jakiej firmy gładkie? teraz mam nawiercane ale bicie straszne sie zrobiło i czas na zmiany ale warunek musi hamować
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Do specjalistów jaka cena i czy warte to zakładać Zimmermann Sport 320mm i jakie klocki do tego lub jakie inne dobre tarcze kto handluje proszę cenę brutto na priv
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
ktoś coś doradzi?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
w serii jest 116 km silnik BRB, nowy dwu-mas sachs głowica rozrząd cały przejrzany hamulce 320 także chciałbym jeszcze coś ale bez dużych kosztów bo wiadome można wtryski cooler turbo sprzegło korekta i wyjdzie sporo raczej za dużo, ale myslałem jakie turbo jaki cooler korekta i te 170 złapie
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
witam:) obecne mam 151km po samym programie audi a4 b7 1.9 tdi i jest temat co trzeba zrobić do 180KM samo turbo starczy? proszę o podpowiedzi i opinie
-
Inny kolor dyfuzora...???
miałem taki sam dylemat i ten sam kolor co sebamol pójdie w kolor nadwozia zobaczymy
-
Jaką średnice końcówek do dyfuzora?
bez s-line golas był..... wyjdzie s-line bez przodu bynajmniej narazie bo zderzak będzie do wymiany bo będą biksy... kolo 18 s-line... zastanawiam sie nad buzerem 80mm ścięta i taki dylemat 80 buzer czy 90 ulter
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
lotka aktualna?
-
Polecane opony letnie
haha Awra dobre zmierzyłem suwmiarką ale szeroki rów jest i mogło być niedokładnie ciut i wyszło 8,1 mm
-
Polecane opony letnie
takie Pirelli znajomy ma w Subaru i mówił ze trochę słychać ale za tą cenę taką firmę tylko brać !! nówki sztuki nie śmigane produkcja połowa 15 teraz i tak nie ma z wbitą 16 jeszcze zresztą co to za różnica jak by były starsze niż 15 to się nie opyla już siedzą na świeżo malowanych s-line 18 i czekają wiosny!! yupi
-
Polecane opony letnie
ja po opiniach postawiłem na Dunlop SportMax RT MFS wzmacniana ble ble ble 225/40 r18 za 1480 PLN komplet
-
Bixenon Xenon od A do Z
a ten co podałem to nie jest orginał? i na nowych gratach
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
i zakupione dokładka s-line też tylko czemu szara/srebrna nowa nie ma czarnych?? wie ktoś coś? i teraz końcówki 80 czy 90?
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
jutro lecę w trasę w kierunku tego gościa to ogarnę temat dzięki duży plus za to foto i ze środkowym to mi podejdzie czy odpalać szlifiere i migomat i rezać na Y ??
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
wiem tylko głupia sprawa foty mi nie działają jaki jest od ośki a jaki quatro wczoraj cała noc obczajke tematu robiłem
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
jesteś widzę w temacie daj link jaki jest od ośki a jaki quatro kolo mówi że to od ośki jutro chce obejrzeć ale muszę wiedzieć co
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
panowie mam na oku wydech 1.8 t b6 będzie to pasowało do 1.9 b7? co z wydechem środkowym zostawiać wycinać jak to wygląda? i cena 200 pln jest ok? proszę o opinie
-
Geometria kol - regulacja katow tylnej osi
34 zł zestaw śruba podkładka nakrętka i tylko ASO wczoraj zmieniałem i nigdzie indziej nie można dorwać
-
Znaczenie ET Felgi
black4 zakładaj 18 ja miałem do porównania 17 i 18 w tym wzorze to 18 robi robotę wyglądem 17 bez szału gumy na oponie jak w traktorze moje zdanie tylko a Ty się już na coś zdecydowałeś?
-
Polecane opony letnie
225/40 r 18 Dunlop Maxx Sport czy Uniroyal Rainsport 3 ?? kto jeździł i jakie opinie macie?
-
Dziwne klekotanie, chrobotanie przy lewym przednim kole
robiłeś sprzęgło? 99% że dwu-mas się kończy także w każdej chwili może się posypać
-
Bixenon Xenon od A do Z
witam panowie ostało się właśnie parę groszy na bixy bo po prostu na tych świeczkach już nic nie widzę czy polecacie tego goscia z linka http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i5906044181.htmlpowiem tak chce żeby to było dobrze a na temat elektryki i bixów jestem zielony mechaniczne sprawy sam ogarniam ale w kabelki się nie pcham lub kto z lubelskiego to ogarnia
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
dokładnie