Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ursus888

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. możemy się zamienić chętnie oddam h7 na bixenon bez dopłaty haha
  2. tak się zrobi:) tylko narazie dylemat co wybrać ale chyba tak się skończy jak mi doradzaliście powyżej
  3. jakiej firmy gładkie? teraz mam nawiercane ale bicie straszne sie zrobiło i czas na zmiany ale warunek musi hamować
  4. Do specjalistów jaka cena i czy warte to zakładać Zimmermann Sport 320mm i jakie klocki do tego lub jakie inne dobre tarcze kto handluje proszę cenę brutto na priv
  5. ktoś coś doradzi?
  6. w serii jest 116 km silnik BRB, nowy dwu-mas sachs głowica rozrząd cały przejrzany hamulce 320 także chciałbym jeszcze coś ale bez dużych kosztów bo wiadome można wtryski cooler turbo sprzegło korekta i wyjdzie sporo raczej za dużo, ale myslałem jakie turbo jaki cooler korekta i te 170 złapie
  7. witam:) obecne mam 151km po samym programie audi a4 b7 1.9 tdi i jest temat co trzeba zrobić do 180KM samo turbo starczy? proszę o podpowiedzi i opinie
  8. miałem taki sam dylemat i ten sam kolor co sebamol pójdie w kolor nadwozia zobaczymy
  9. bez s-line golas był..... wyjdzie s-line bez przodu bynajmniej narazie bo zderzak będzie do wymiany bo będą biksy... kolo 18 s-line... zastanawiam sie nad buzerem 80mm ścięta i taki dylemat 80 buzer czy 90 ulter
  10. haha Awra dobre zmierzyłem suwmiarką ale szeroki rów jest i mogło być niedokładnie ciut i wyszło 8,1 mm
  11. takie Pirelli znajomy ma w Subaru i mówił ze trochę słychać ale za tą cenę taką firmę tylko brać !! nówki sztuki nie śmigane produkcja połowa 15 teraz i tak nie ma z wbitą 16 jeszcze zresztą co to za różnica jak by były starsze niż 15 to się nie opyla już siedzą na świeżo malowanych s-line 18 i czekają wiosny!! yupi
  12. ja po opiniach postawiłem na Dunlop SportMax RT MFS wzmacniana ble ble ble 225/40 r18 za 1480 PLN komplet
  13. ursus888 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    a ten co podałem to nie jest orginał? i na nowych gratach
  14. i zakupione dokładka s-line też tylko czemu szara/srebrna nowa nie ma czarnych?? wie ktoś coś? i teraz końcówki 80 czy 90?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.