-
Zamiana Xenon na zwykłe H7
możemy się zamienić chętnie oddam h7 na bixenon bez dopłaty haha
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
tak się zrobi:) tylko narazie dylemat co wybrać ale chyba tak się skończy jak mi doradzaliście powyżej
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
jakiej firmy gładkie? teraz mam nawiercane ale bicie straszne sie zrobiło i czas na zmiany ale warunek musi hamować
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Do specjalistów jaka cena i czy warte to zakładać Zimmermann Sport 320mm i jakie klocki do tego lub jakie inne dobre tarcze kto handluje proszę cenę brutto na priv
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
ktoś coś doradzi?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
w serii jest 116 km silnik BRB, nowy dwu-mas sachs głowica rozrząd cały przejrzany hamulce 320 także chciałbym jeszcze coś ale bez dużych kosztów bo wiadome można wtryski cooler turbo sprzegło korekta i wyjdzie sporo raczej za dużo, ale myslałem jakie turbo jaki cooler korekta i te 170 złapie
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
witam:) obecne mam 151km po samym programie audi a4 b7 1.9 tdi i jest temat co trzeba zrobić do 180KM samo turbo starczy? proszę o podpowiedzi i opinie
-
Inny kolor dyfuzora...???
miałem taki sam dylemat i ten sam kolor co sebamol pójdie w kolor nadwozia zobaczymy
-
Jaką średnice końcówek do dyfuzora?
bez s-line golas był..... wyjdzie s-line bez przodu bynajmniej narazie bo zderzak będzie do wymiany bo będą biksy... kolo 18 s-line... zastanawiam sie nad buzerem 80mm ścięta i taki dylemat 80 buzer czy 90 ulter
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
lotka aktualna?
-
Polecane opony letnie
haha Awra dobre zmierzyłem suwmiarką ale szeroki rów jest i mogło być niedokładnie ciut i wyszło 8,1 mm
-
Polecane opony letnie
takie Pirelli znajomy ma w Subaru i mówił ze trochę słychać ale za tą cenę taką firmę tylko brać !! nówki sztuki nie śmigane produkcja połowa 15 teraz i tak nie ma z wbitą 16 jeszcze zresztą co to za różnica jak by były starsze niż 15 to się nie opyla już siedzą na świeżo malowanych s-line 18 i czekają wiosny!! yupi
-
Polecane opony letnie
ja po opiniach postawiłem na Dunlop SportMax RT MFS wzmacniana ble ble ble 225/40 r18 za 1480 PLN komplet
-
Bixenon Xenon od A do Z
a ten co podałem to nie jest orginał? i na nowych gratach
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
i zakupione dokładka s-line też tylko czemu szara/srebrna nowa nie ma czarnych?? wie ktoś coś? i teraz końcówki 80 czy 90?
ursus888
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta