Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Falowanie silnika po nocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problrm mianowicie jak moj samochod przez nic postoi i z rana chce go odpalic to przez 5 sec silnik mi faluje pozniej jest juz wszystko okej. Macie moze taki sam problem?

Opublikowano

Tak-zimne paliwo.nie mierzylem czasu ale też tak dam i wielu innych użytkowników nie będących internautami

Opublikowano
  • Autor

Uspokoiłeś mnie ;]

Opublikowano

Niekoniecznie. Problemem może również być brudne paliwo i układ paliwowy. Jeśli to masz od niedawana to przy następnym tankowaniu kup środek do czyszczenia układu paliwowoego np: STP i zalej przed tankowaniem do baku.

Opublikowano

zobacz po nocy jak bedzie cieplo czy masz to falowanie wtedy bedzie wiadomo czy paliwo "zimne" czy zalac STP

Opublikowano
  • Autor

Ale chyba STP jak zaleje to i tak sie nic nie stanie?

Opublikowano

To tylko środek czyszczący,nic nie będzie źle bedzie tak samo lub lepiej ale wątpię że 1 razowe zastosowanie wyleczy dolegliwości...

Opublikowano
  • Autor

Odpalilem samichod po 2 tygodniach bo bylem na poligonie. Teraz obroty zawedruja w gore i normuja sie normalnie nie zalalem jeszcze tego STP. czy to nadal zimna ropa albo zabrudzony uklad?

To chodzi o ten specyfik?9Yit291.jpg

Opublikowano

Ten tez czyści ale ja zalewałem inny Stp który stosuje sie co 4 tys .Ten bardzie nadaje sie na mrozy.

Opublikowano

lepszy jest liqui moly diesel spülung :wink:

Opublikowano

lepszy jest liqui moly diesel spülung :wink:

Dokładnie. Potwierdzam, bo sam stosowałem. Ja zalałem na ok pół zbiornika i poprawa jest mocno zauważalna.

Opublikowano
  • Autor

Czyli ten co kupilem do klapa?

A co powiecie o dolewaniu mixolu? I w jakich dawkach

Jeszcze jedno moje pytanie czy np moge zmiesza ze soba 2 preparaty do czyszczenia wtryakow i to na mroz co wczesniej wyslalem .

Szukalem szukalem i znalazlem chyba o ten srodek chodzilo

jMUEcRj.jpg

Edytowane przez jozin3k

Opublikowano

Ja leję takie STP

5c453ed4c9079813med.jpg

takiego nie widziałem jak u Ciebie na foto :decayed:

Edytowane przez kamiltgk

Opublikowano
  • Autor

3 dzien po zabiegu STP i jak narazie jest tak jak bylo ;)

Opublikowano

Bo stp za pierwszym razem nic nie da, może za 3 podejściem coś poczujesz;-)

Opublikowano

3 dzien po zabiegu STP i jak narazie jest tak jak bylo ;)

Bo wlewasz do pelnego baku i w trase az do rezerwy a nie zrobsz 5km i cudów wymagasz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie dzisiaj po nocy był delikatny mrozik, z czego widac temp z rana -2,5. Nagrałem filmik co sie z nim dzieje:

I powiedzcie mi co oznacza ten dziwek takie bzyczenie przy wiekszych obrotach.


up

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.