Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapach spalenizny w aucie


GOLI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, od jakiegoś czasu we wnętrzu mam wyraźny zapach spalenizny, taki sam jak spalonej elektroniki. Najbardziej wyraźny jest w bagażniku.Obwąchałem wszystko co się da i nie mam pojęcia co to może być. Wszystkie urządzenia elektryczne działają bez zarzutu, nie pali żadnych bezpieczników. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakie urządzenia/moduły mam w bagażniku a które mogą się grzać i śmiedzieć. Wzmacniach od subwoofera raczej odpada, po jeździe jest lekko ciepły i nie smierdzi


Problem (przypadkiem) rozwiązany. Sprawcami okazały się żarówki led can bus do podświetlenia rejestracji. Podczas pracy wydaja z siebie taki smród. Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podepnę się pod temat, zauwazylem u siebie ze po uchyleniu szyby kierowcy czuc z zewnątrz spalinami... po zamknieciu jest ok obieg normalnie otwarty i nic nie czuc dodam ze mam wywalonego kata. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. sprqwdz czy przypadkiem za tylnim zderzakiem jest kratka co odpowietrza kabine w czasie zamkniecie drzwi. u mnie byla rozwalona i tamtedy dostaawal sie smrod spalin. ciagle mialem czarna sadz i smrod spalin. sprawdz to na pcozatek to jest czarna krtaeczka za tylnim zderzakiem i ona ma takie klapki co zamykaja sie po trzasnieciu drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...